در حالت کلی می‌توان گفت اغلب افراد برای رزرو هتل به دنبال چند ویژگی مهم می‌باشند که تمام آن‌ها در سامانه رزرواسیون اقامت ۲۴ فراهم شده است.
جزئیات پرداخت وام به مستأجران
در شرایطی که عرضه و تقاضا در بازار مسکن و اجاره تعادل ندارد، هر گونه تحریک سمت تقاضا موجب افزایش قیمت‌ها خواهد شد.
آنطور که مرکز آمار ایران اعلام کرده بیشترین میزان بیکاری متعلق به چهارمحال و بختیاری با ۱۶.۷ درصد است.
اجرای پر نقص قانون مالیات بر ارزش افزوده طی ۱۱ سال گذشته از دغدغه‌های جدی فعالان اقتصادی بوده است و اگرچه وعده‌های بسیاری برای اصلاح آن داده شده، اما باز هم اصلاح نهایی به پایان سال موکول شد.
شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا تشکیل جلسه داد.
قیمت ارز و قیمت دلار امروز شنبه ۲۲ تیر ۹۸ نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است که آن را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.
هیات وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور، آیین‌نامه اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور در خصوص هدفمندی یارانه‌ها را تصویب کرد.
قیمت هر گرم طلا شنبه ۲۲ تیر ۹۸، ۴۲۸ هزار و ۲۲۰ تومان اعلام شده است. همچنین سکه امامی ۴ میلیون و ۴۶۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.
آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
استفاده از کارت سوخت از بیستم مردادماه اجباری می‌شود و از این تاریخ تمام خودرو‌ها تنها با کارت می‌توانند سوخت دریافت کنند؛ اما آن‌طور که شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی به ایسنا اعلام کرده، وضعیت جایگاه‌های سوخت کشور در شرایط مطلوبی است و جای نگرانی در این حوزه وجود ندارد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس می‌گوید قاچاق مصنوعات چرمی مانند کت، کیف و کفش باعث تعطیلی ۵ هزار واحد تولیدی در تبریز شده‌است، اگر فرض بگیریم در هر واحد تولیدی پنج نفر مشغول به کار هستند، حدود ۲۵ هزار نفر بیکار شده‌اند.
۱۱