یک کارشناس بازار سرمایه گفت: سرمایه گذاری در بازار سرمایه، تخصصی است و باید ریسک آن به مردم عادی گوشزد شود.
گزارش جدید آکادمی مطالعات فضای سایبری چین نشان می‌دهد که در سال ۲۰۱۹ اقتصاد دیجیتالی این کشور از ۳۵.۸ تریلیون یوآن (معادل ۵.۴۵ تریلیون دلار) فراتر رفته است.
دبیرستاد تنظیم بازار گفت:به دلیل وارد نشدن نهاده دامی، جوجه ریزی به اندازه کافی انجام نشده بود و کمتر از یک هفته دیگر، مرغ به قیمت قبل باز می‌گردد.
قیمت دلار امروز ۶ آذر ۹۹ به ۲۴ هزار و ۷۵۷ تومان رسید.
طبق آخرین آمار جهانی ۶۰ میلیون و ۷۲۱ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور آمریکا در شب گذشته با افزایش ۱۸۱ هزار مبتلای جدید به مجموع ۱۳ میلیون و ۱۳۸ مبتلا رسید.
قیمت سکه امروز ۱۰ میلیون ۹۰۲ هزار تومان اعلام شد.
برخی از صاحبان خودرو هنگام سوختگیری نگرانی‌هایی بابت کم شدن سهمیه سوخت خود دارند که قصد داریم در این گزارش نحوه صحیح سوختگیری و عدم کاهش سهمیه سوخت را به شما آموزش دهیم.
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کار نحوه بازپرداخت وام یک‌میلیون تومانی گفت: نحوه بازپرداخت اقساط وام جدید کرونایی به صورت ۳۰ماهه از منابع یارانه معیشتی ماهانه خانوار است.
دلیل فروپاشی شوروی به استناد گزارش از طبقه‌بندی خارج شده سازمان سیا
تحریم؛ مهم‌ترین ابزار سیاست خارجی امریکا طی نیم قرن اخیر بود که موجب شده این کشور به برخی اهداف خود در کشور‌های جهان به ویژه در حوزه نفت دست یابد.
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: در سال‌۹۹ بسیاری از پژوهش‌ها نشان داده که خط فقر در تهران به ۱۰‌میلیون تومان رسیده‌است.
۱۱