فروش دومین مرحله از خودروی پراید ۱۳۱ در حالی دیروز انجام شد که در بازار خرید و فروش قیمت پراید ۱۳۱ به ۵۰ میلیون تومان رسیده‌است.
عضو کمیسیون صنایع مجلس با انتقاد از تصویب ناگهانی و خارج از دستور طرح ساماندهی صنعت خودرو در این کمیسیون گفت: این طرح که قرار بود وضعیت نابسامان فعلی صنعت خودرو را کاهش دهد، نه تن‌ها مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه مشکلات این صنعت را افزایش می‌دهد.
نمــاینــدگـان استیضاح‌کننده وزیر نفت از پاسخ‌های وی قانع نشدند و گزارش استیضاح برای اعلام وصول به هیئت رئیسه ارسال می‌شود.
رئیس‌جمهور گفت: بودجه سال ۹۹، بودجه ایستادگی و استقامت در برابر تحریم است، این بودجه به دنیا اعلام می‌کند که به‌رغم تحریم، ما کشور را اداره خواهیم کرد.
مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد: بخش عمده‌ای از انرژی کشور در پالایشگاه‌های نفت و گاز و نیروگاه‌های برق به هدر می‌رود. تلفات بخش عرضه انرژی قبل از اینکه به دست مصرف‌کننده نهایی برسد، سالانه معادل ۵۰۰ میلیون بشکه نفت خام است.
با وضع مالیات و موارد تشویقی حداقل ۴۰ درصد از ۲ میلیون و ۵۰۰ واحد خالی را وارد بازار می‌کنیم
گفته می‌شود که ایران بهشت مالکان خانه‌های خالی است. براساس آمار حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد مسکونی خالی داریم که براساس هدف‌گذاری وزارت راه، تلاش می‌شود با وضع مالیات و موارد تشویقی حداقل ۴۰ درصد این واحد‌ها وارد بازار شود.
با ما همراه باشید تا تاثیر هدایای تبلیغاتی درذهن مخاطب و بازار هدف را بررسی کنیم و در انتها یکی از مراکز معتبر سفارش آنلاین هدایای تبلیغاتی و سررسید را به شما معرفی میکنیم
۱۱