وزیر خارجه ایران در واکنش به اظهارات مداخله‌جویانه رئیس‌جمهور ترکیه، در توئیتر نوشت که او درباره جدایی مناطق شمالی ارس از ایران شعر خواند اما هیچکسی نمی‌تواند درباره «آذربایجان عزیز ما» صحبت کند.
سردار حسین سلامی صبح امروز برای بررسی مشکلات ناشی از آب گرفتگی وارد این منطقه شد. فرمانده کل سپاه پس از دیدار صمیمانه با مردم این منطقه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مشکلات این منطقه اساسی است و مردم این منطقه و در کل مردم استان خوزستان از مسوولان خود گله دارند. وی عنوان کرد: من حرف‌های مردم صبور و شکیبا این منطقه را گوش دادم، به همه مسوولان خوزستان و این منطقه تاکید می‌کنم و از آن‌ها می‌خواهم که به صورت جدی به این مسائل بپردازند و ما به عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمام توان خود را وارد میدان می‌کنیم.
عربستان سعودی در سال ۱۳۹۶ با حضور ترامپ مرکز سایبری موسوم به «مبارزه با افراط گرایی» را با عنوان «اعتدال» تاسیس کرد. مرکز اعتدال که مقر مرکزی آن در شهر ریاض است، طبق ادعای مسئولان سعودی به صورت تخصصی در سه حوزه مربوط به فناوری اطلاعات، تحلیل و داده کاوی فعالیت می‌کند، اما تاکنون بررسی عملکرد این مرکز نشان داده که فعالیت اصلی آن در زمینه تولید هشتگ‌های خاص و هدف‌مند است.
یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس: سال ۸۴ بانک جهانی ۱۴۹ میلیون دلار وام برای حل مشکل فاضلاب مردم اهواز اختصاص داد از دستگاه قضا درخواست بررسی این مسئله را دارم که این پول کجا رفته است.
بازخوانی جایگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از نگاه شخصیت ها و رسانه های بین المللی منتشر شد.
۲۰