۲۲۵ نماینده مجلس با صدور بیانیه‌ای ضمن تاکید بر یکپارچگی و تمامیت ارضی ایران اسلامی، سخنان اخیر آقای اردوغان رئیس جمهور ترکیه را محکوم کردند.
سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور در منزل شهید فخری زاده و دیدار با خانواده این شهید، نشان درجه یک نصر را که مزین به امضاء مقام معظم رهبری است به ایشان اهداء کرد.
معاون بین‌الملل سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه از دی‌ماه به مناسبت سال جدید میلادی به خانواده‌های نیازمند اقلیت‌های دینی کمک‌رسانی خواهد شد، گفت: این کمک‌ها با عنوان عیدی مسلمانان به دست این خانواده‌‌ها خواهد رسید.
دکترمینو محرز، مسئول ارزیابی علمی واکسن کرونا مهمان برنامه بدون تعارف بود و درباره واکسن ایرانی این ویروس مهلک صحبت کرده است.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران: تعدادی از اراذل و اوباش در یکی از محله‌های شهرقدس اقدام به قشون کشی و عربده کشی کردند با استفاده از سلاح سرد و گرم به اموال عمومی آسیب زده و ایجاد رعب و وحشت کردند، که بلافاصله پلیس پس از هماهنگی با مراجع قضائی با قدرت وارد شد.
فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در برنامه دستخط به خاطراتی از دوران مدیریتش در سازمان انرژی اتمی و ماجرای ترور ناموفقش پرداخت.
۱۸