رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پی دستور رئیس قوه قضاییه امروز به استان خوزستان سفر کرد تا مسائل مرتبط با سیل و آبگرفتگی در این استان را بررسی کند.
حجت‎الاسلام قاسمیان در برنامه زنده تلویزیونی ثریا: الان اگر جواب ندهیم، هیچ تضمینی نیست که اتفاق بدتری رقم نزنند. هر چقدر هم که بگوییم انتقام سخت را در آب نمک خواباندیم، آیا در زمان دیگر افکار عمومی آماده خواهد بود برای انتقام سخت؟
پیشنهاد رشوه ۵۰ میلیون تومانی به خبرنگار صدا وسیما: گزارشت را یک ماه به عقب بینداز!
واکنش مجری برنامه ثریا به اظهارات برخی مسوولان سازمان انرژی اتمی پس از شهادت شهید فخری زاده:
مقصودی: ای‌کاش آقای ظریف درباره گرا دادن خالی بودن خزانه، یا ادعای انهدام کل تجهیزات نظامی کشور با یک دکمه و یا نیاز حل کردن آب خوردن مردم با مذاکره و یا گرا دادن به البرداعی نیز حساس بودن و آن را هم محکوم می‍کردند.
خییم تامر رئیس سابق بخش روابط دیپلماتیک و اطلاعات موساد می‌گوید در پروژه ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، طرحی هم برای ترور فریدون عباسی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران وجود داشته، ولی تلاش موساد ناکام مانده است.
طی اقدامات گسترده اطلاعاتی و عملیاتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی ، یک باند بین المللی قاچاق سلاح و مهمات و مواد مخدر که توسط ۲ تبعه کشورهای خارجی در داخل کشور هدایت می شدند، متلاشی و ۵۲۰ کیلوگرم هروئین کشف شد.در این عملیات سرکرده داخلی باند به همراه ۳ نفر از اعضای اصلی باند مذکور دستگیر شدند. در دو عملیات دیگر نیز انبارهای بزرگ دپوی سلاح و مهمات جنگی و شکاری در روستاهای مرزی استان شناسایی و در بازرسی صورت گرفته بیش از ۵۰۰ قبضه انواع سلاح کمری، شورشی و شکاری کشف و ضبط شد.
۲۱