در حالی که دست‌اندرکاران برنامه «هزار راه نرفته» اعلام کرده بودند که در برنامه دیشب خود درباره مهمانان جنجالی این برنامه توضیح خواهند داد، نه تنها توضیحی به مخاطبان این برنامه داده نشد که شبکه دوم سیما هم نسبت به این اشتباه عجیب سکوت اختیار کرده است.
این روز‌ها در تلویزیون چه خبر است
شاید برای تک تک اتفاقاتی که این روز‌ها در رسانه ملی رقم می‌خورد بتوان به طور مصداق یک توجیه یا دلیلی را عنوان کرد، اما در نگاه کلی سوالی که ذهن مخاطب تلویزیون را درگیر می‌کند این است که میان تمام این حواشی، نقش مدیریت سازمان عریض و طویل صداوسیما چیست؟
حاشیه‌ها و اتفاقات عجیب و غریب این روز‌های تلویزیون تمامی ندارد
این روز‌ها تلویزیون پر شده از حاشیه و اتفاقات عجیب و غریب. به قول معروف تلویزیون در رها شده‌ترین وضعیت ممکن قرار دارد. ار حاشیه‌های بی شما ر. شبکه سه که بگذریم در تازه‌ترین حاشیه این شبکه دو سیما بود که با دعوت از یک زوج اینفلوئنسر دریچه‌ای تازه بر بی مدیریتی تلویزیون گشود.
«بنیامین» را چه کسی سوژه کرد؟
ضعف تلویزیون در حوزه «اطلاع‌رسانی» باردیگر زمینه‌ساز حاشیه‌سازی در یکی از طلایی‌ترین بازه‌های زمانی استقبال مخاطبان از رسانه ملی شد.
ساعت پخش «ماه ماه بنیامین» بهادری مشخص شد.
تهیه‌کننده سریال حضرت موسی (ع) از ادامه مراحل درمانی جمال شورجه در منزل خبر داد.
سالار عقیلی، محسن چاوشی، امید نعمتی، حجت اشرف‌زاده و ... خوانندگانی هستند که در شب‌های ماه مبارک رمضان صدایشان مهمان خانه‌های مردم می‌شود.
جمال شورجه کارگردان سریال «الف‌ویژه «رسانه‌ملی در تخت بیمارستان هم نگران «موسی (ع)» است؛ به تعبیر تهیه‌کننده این سریال، کارگردان پروژه در سلامت هستند و کار در زمستان کلید می‌خورد.
در شورای نظارت مشخص می‌شود
عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما گفت: شورای نظارت بر صدا و سیما فردا برای برنامه‌های «برنده باش» و «۹۰» تصمیم‌گیری می‌کند.
جایگزین احسان علیخانی و «ماه عسل» برنامه‌ای با اجرای یک خواننده مطرح است. گویا قرار است بنیامین بهادری جایگزین احسان علیخانی شود.
۹