اجرای غیرمتعارف «علی ضیا» سوژه فضای مجازی شد
اصولا مسئولان سازمان صداوسیما حواسشان به رفتار مجریان و برنامه سازان در خارج از قاب تلویزیون نیز هست؟ آیا آبرو و اعتبار رسانه ملی باید توسط عده‌ای به همین راحتی به حراج گذاشته شود؟
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی بر ضرورت ساخت آثار هنری فاخر درباره حضرت خدیجه (س) تأکید کرد و گفت: پیشنهاد ساخت این فیلم را به رهبر انقلاب دادم و ایشان آن را تأیید کردند.
علی نصیریان:
بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون به ساخت سریال‌های سرهم‌بندی شده انتقاد دارد؛ چرا که مردم سریال‌های باری‌به هر جهت را دوست ندارند و به سراغ شبکه‌های بیرونی می‌روند.
شب گذشته شبنم قلی‌خانی که در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور یافته بود، ناگهان گریه کرد!
در حالی که دست‌اندرکاران برنامه «هزار راه نرفته» اعلام کرده بودند که در برنامه دیشب خود درباره مهمانان جنجالی این برنامه توضیح خواهند داد، نه تنها توضیحی به مخاطبان این برنامه داده نشد که شبکه دوم سیما هم نسبت به این اشتباه عجیب سکوت اختیار کرده است.
این روز‌ها در تلویزیون چه خبر است
شاید برای تک تک اتفاقاتی که این روز‌ها در رسانه ملی رقم می‌خورد بتوان به طور مصداق یک توجیه یا دلیلی را عنوان کرد، اما در نگاه کلی سوالی که ذهن مخاطب تلویزیون را درگیر می‌کند این است که میان تمام این حواشی، نقش مدیریت سازمان عریض و طویل صداوسیما چیست؟
حاشیه‌ها و اتفاقات عجیب و غریب این روز‌های تلویزیون تمامی ندارد
این روز‌ها تلویزیون پر شده از حاشیه و اتفاقات عجیب و غریب. به قول معروف تلویزیون در رها شده‌ترین وضعیت ممکن قرار دارد. ار حاشیه‌های بی شما ر. شبکه سه که بگذریم در تازه‌ترین حاشیه این شبکه دو سیما بود که با دعوت از یک زوج اینفلوئنسر دریچه‌ای تازه بر بی مدیریتی تلویزیون گشود.
«بنیامین» را چه کسی سوژه کرد؟
ضعف تلویزیون در حوزه «اطلاع‌رسانی» باردیگر زمینه‌ساز حاشیه‌سازی در یکی از طلایی‌ترین بازه‌های زمانی استقبال مخاطبان از رسانه ملی شد.
ساعت پخش «ماه ماه بنیامین» بهادری مشخص شد.
تهیه‌کننده سریال حضرت موسی (ع) از ادامه مراحل درمانی جمال شورجه در منزل خبر داد.
۱۰