سالار عقیلی، محسن چاوشی، امید نعمتی، حجت اشرف‌زاده و ... خوانندگانی هستند که در شب‌های ماه مبارک رمضان صدایشان مهمان خانه‌های مردم می‌شود.
جمال شورجه کارگردان سریال «الف‌ویژه «رسانه‌ملی در تخت بیمارستان هم نگران «موسی (ع)» است؛ به تعبیر تهیه‌کننده این سریال، کارگردان پروژه در سلامت هستند و کار در زمستان کلید می‌خورد.
در شورای نظارت مشخص می‌شود
عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما گفت: شورای نظارت بر صدا و سیما فردا برای برنامه‌های «برنده باش» و «۹۰» تصمیم‌گیری می‌کند.
جایگزین احسان علیخانی و «ماه عسل» برنامه‌ای با اجرای یک خواننده مطرح است. گویا قرار است بنیامین بهادری جایگزین احسان علیخانی شود.
تهیه‌کننده سریال «موسی (ع)» از وضعیت رو به بهبود جمال شورجه خبر داد و گفت: کارگردان «موسی (ع) به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود و ادامه مراحل را در منزل سپری خواهد کرد.
کاربران فضای مجازی با تهیه یک کلیپ و صداگذاری، برنامه خندوانه در عربستان را تعبیه کردند.
نیم‌نگاهی به سریال‌های روی آنتن تلویزیون
این روزها سریال های متوسط و زیر متوسط از شبکه‌های مختلف در حال پخش است و هنوز نتوانسته‌اند مخاطب را به یاد نوستالژی‌ها و قدرت سریال‌سازی گذشته در پای تلویزیون نگه دارند. نه طنزها از سایه تکرار و کلیشه خارج شده‌اند و نه ادامه‌سازی به صلاح است.
آخرین قسمت از مرحله مقدماتی برنامه «عصرجدید» شب گذشته با حضور استعداد‌های مختلف کشور به روی آنتن رفت. در این قسمت از برنامه عصر جدید یک دختر که روی صحنه استندآپ کمدی اجرا می‌کرد از احسان علیخانی درخواست ازدواج کرد اما جواب رد شنید!
قرار است که سریال تاریخی «جونگ میونگ» محصول کره جنوبی هر شب در ماه رمضان از تلویزیون پخش شود.
جناب خان و رامبد جوان با حضور در کنار سیل‌زدگان تلاش کردند تا با کاهش آلام مردم گرفتار سیل برای دقایقی لبخند را روی لبانشان بنشانند و دلشان را شاد کنند.
۱۱