جمشید مشایخی، بازیگر پیشکسوت کشورمان ساعتی پیش دار فانی را وداع گفت.
آریا عظیمی‌نژاد با بیان اینکه به مدت ۱۰ سال ناشنوای کامل بود، درخصوص بیماری‌اش گفت: «من در سن ۲۰ سالگی متوجه آسیب دیدگی گوشم شدم و پس از مراجعه به دکتر به من گفتند که تا سال دیگر ناشنوا می‌شوی و باید کار موسیقی را کنار بگذاری و همین هم شد. من در سن ۳۰ سالگی «کر» مطلق بودم و هیچ چیز را نمی‌شنیدم.»
عکس قدیمی از جمشید مشایخی را در ادامه مشاهده می‌کنید.
عکس زیر جمشید مشایخی را در کنار همسرش، گیتی رئوفی در برنامه خندوانه نشان می‌دهد.
ساعت پخش دورهمی، امشب ۱۳ فروردین ۹۸ اعلام شد.
آنچه مرا به نوشتن وا داشت، مشخصاً موضوع افاضات جمشید مشایخی در پیرسالی است که علی‌القاعده سن اوج بلوغ فکری و عاطفی آدمیزاد است، اما وی از آن بدترین استفاده ممکن را می‌کند و هیچ فرصتی را برای تخریب بیشتر تصویر خود از دست نمی‌دهد.
مدیران سازمان صداوسیما با حضور محمدجواد ظریف در برنامه خندوانه مخالفت کردند.
برنامه مهران مدیری در شبکه نسیم که این روز‌ها در حال آماده‌سازی برای ضبط است احتمالاً جمعه دوم یا نهایتاً هشتم فروردین‌ماه خودش را به آنتن می‌رساند.
اصلاحات اساسی در سازمان صداوسیما و البته همه‌جای کشور، مانند بدنی است که غده سرطانی در آن رشد کرده و درآوردن این غده خونریزی دارد و حتما داد عده‌ای را درمی‌آورد.
حمیدگودرزی به شرط عجیب سلبریتی‌ها برای شرکت در مسابقه اشاره کرده و گفته: در جلسه‌ای که با مسئولان این برنامه داشتیم لیستی از اشخاص شناخته شده تنظیم کردیم اما عده‌ای گفتند تنها در صورتی که جواب سوال‌ها را در اختیار آنها بگذاریم، در مسابقه شرکت می‌کنند. البته اینه آنها جواب سوال‌ها را خواستند به خاطر برد مالی و جایزه نبود بلکه این افراد بحث از آبرویشان را جلو می‌کشیدند.
۱۱