دبیر بخش عفاف و حجاب جشنواره مد و لباس فجر خبر داد
دبیر بخش عفاف و حجاب جشنواره مد و لباس فجر می‌گوید: هر چند در این دوره فراخوان بخش عفاف و حجاب به دلایلی روی سایت قرار نگرفت، اما باز هم به شکل چشمگیری شاهد رشد آثار ارسالی بودیم!
در سومین پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد
در آستانه سالروز پیروزی انقلاب، سومین پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی با موضوع بزرگداشت رمان «آن مرد با باران می‌آید» و انتشار تقریظ مقام معظم رهبری بر این کتاب از سوی مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌گردد.
عکس‌های «میشل ستبون» عکاس فرانسوی از انقلاب اسلامی ایران در نمایشگاه «فتح و ظفر» به نمایش درمی‌آید.
از ابتدا و شروع صنعت تصویربرداری در جهان، آرشیو و نگهداری از این تصاویر به مسئله‌ای مهم برای جوامع بشری و حتی دولت‌ها تبدیل شد.
پیام وزیر ارشاد به جشنواره موسیقی فجر
سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر پیام داد.
نگاهی به فیلم «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا
می‌توانیم بیستمین فیلم سینمایی ابراهیم حاتمی‌کیا را متفاوت‌ترین اثر او بدانیم. «خروج» روایت‌کننده موضوعی واقعی است. رحمت قهرمان فیلم پیرمردی ساده و درون‌گراست که مزرعه پرورش پنبه دارد.
وزیر میراث فرهنگی و گردشگری:
وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به ایجاد توانمندی و فرصت‌های گردشگری در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، از افتتاح بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه گردشگری خبر داد.
فیلم سینمایی «شین» به تهیه‌کنندگی و بازیگری شهاب حسینی و کارگردانی میثم کزازی امشب ساعت22 در سینمای رسانه به نمایش درمی‌آید.
سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۰ تا ۲۵ بهمن ماه در پنج شهر سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
ناصر قوام‌پور، گوینده رادیو:
گوینده پیشکسوت رادیو درباره معیار‌های انتخاب گوینده در رادیو و تفاوت‌های آن با گذشته گفت: در گذشته انتخاب گوینده سخت‌تر بود؛ چند هزار نفر غربال می‌شدند تا نهایتاً چند نفر به عنوان گوینده انتخاب می‌شدند و گوینده‌های انتخاب‌شده آموزش می‌دیدند، اما الان این آموزش‌ها کم شده است.
۱۲