صوت جلسات چراغ هدایت
در این جلسات مباحثی عرفانی درباره بی‌مانند بودن امام حسین(ع) و اصحاب ایشان در آسمان و زمین، ثواب زیارت و گریه بر سیدالشهدا(ع)، مکارم اخلاقی و فضائل وجودی امام حسین(ع)، خون سید الشهدا(ع) و اشتداد غضب الهی، ندای هل من ناصر ینصرنی، قیام مختار ثقفی و نکاتی پیرامون محرم بیان گردیده است.
آیت الله بهجت خطاب به جوان عرب:
همراه آیت الله العظمی بهجت(ره) از حرم برمی‌گشتیم. نزدیکی‌های هتل ارم، وقتی توی کوچه پیچیدیم، صدای پایی را از پشت سرم شنیدم که داشت دوان دوان می‌آمد. جوان عربی بود که فارسی را هم خوب بلد نبود. نفس زنان گفت: «آقا حاجت دارم».
مراقبات ماه ذى القعده الحرام
براى بدست آوردن طاعت خدا در این ماه قبل از هر چیزى از تمام مسائلى که قبلا گرفتار آن بودى توبه کن؛ توبه‌اى صادقانه.
صوت جلسات اخلاق آیت الله فاطمی‌نیا:
آنچه که در ادامه آمده است مجموعه یازده شب سخنرانی ارزشمند استاد آیت الله فاطمی‌نیا (حفظه الله) در خردادماه ۱۳۹۶ با موضوع سیری در نهج البلاغه است. در این جلسات استاد به چیستی تقوا و لزوم رعایت آن توسط مومنین پرداخته‌اند.
صوت‌های اخلاقی
آنچه که در ادامه آمده است ‏‏تفسیری است عرفانی از سوره‌ی مبارکه حمد که حضرت امام خمینی (ره) آن را در ضمن چند جلسه سخنرانی در سال ۱۳۵۸ در سیمای جمهوری اسلامی ایران ارائه نموده است.
حکمت نماز از زبان آیت الله بهجت(ره)
آنچه که در ادامه آمده است گزیده‌ای از بیانات ارزشمند مرحوم آیت الله بهجت(ره) در خصوص نماز و اسرار آن است که به نقل از کتاب «نکته‌های ناب از آیت الله العظمی بهجت(ره)» نقل می‌گردد.
اهمیت تهذیب اخلاق به روایت مرحوم آیت الله حق شناس(ره)
ناپلئون متوجه شد که قوانین اسلام و قرآن چقدر عالی است. «إن هذا القرآن يهدي للتي هي أقوم.» اسلام شما را به اقوی درجه و بالاترین درجات انسانیت راهنمایی می‌کند. این از سطح فکر بشر خارج است؛ پس چرا مسلمان‌ها که باید با این دین بر تمام اهل عالم سیادت پیدا کنند، به وضعشان این طور است؟!
جلسات اخلاق آیت الله فاطمی‌نیا
در این جلسات استاد فرزانه حضرت آیت الله فاطمی‌نیا (قدس سره) به شرح خواطر چهار گانه آدمی که شامل خاطر حقانی، خاطر ملکی، خاطر نفسانی و خاطر شیطانی است پرداخته و تفاوت‌های خواطر با یکدیگر و نحوه مقابله با آن‌ها را شرح می‌دهد. همچنین در این جلسات برخی از راه‌های شیطان جهت غلبه بر نفس انسان و مراحل عرفانی برای رسیدن به مقام فناء فی الله توضیح داده شده است.
صوت‌های اخلاق
آنچه که در ادامه آمده است صوت و متن جلسات اخلاق عالم گرانقدر حضرت آبت الله جواد آملی (حفظه الله) در سال ۱۳۹۷ می‌باشد. این جلسات به صورت هفتگی برگزار می‌گردد و صوت جلسات به مرور به جدول زیر اضافه خواهد شد.
‏‏در «مشارطه»، «مراقبه» و «محاسبه»‏
انسان ‏‎‏در ایام حیات لغزشگاه‌های عمیقی دارد که ممکن است در آن واحد به پرتگاه هلاکت چنان افتد که دیگر نتواند از برای خود چاره بکند، بلکه در صدد چاره جویی هم بر نیاید، بلکه شاید شفاعت شافعین هم شامل حال او نشود. نعوذ بالله منها. ‏
۲