استرس، هورمون‌های آزاد شده ناشی از آن، افراد را در موقعیت‌های استرس‌زا به سمت پرخوری سوق می‌دهد.
جانشین فرمانده مرزبانی ناجا خبر داد
جانشین فرمانده مرزبانی گفت: با تامین امنیت مرز خسروی، زائران بدون هیچ‌گونه دغدغه امنیتی به زیارت امام حسین (ع) مشرف می‌شوند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون بنز در کیلومتر ۳۰ محور نیشابور به مشهد خبر داد.
دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، به مناسبت تاسوعا ویدئویی از روضه خوانی رهبر انقلاب برای حضرت ابالفضل العباس (ع) را منتشر کرد.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از حضور عوامل پلیس راهور از ابتدای صبح در محل دسته‌جات عزاداری خبرداد.
در منابع مختلف شیعه اعمال گوناگونی برای شب و روز عاشورا مطرح شده که در این زمینه میرزا جواد آقای تبریزی در المراقبات به احیای شب عاشورا، خواندن نماز مخصوص و... اشاره کرده است.
در روز تاسوعا جای جای کشور را سراسر غم گرفت و مردم با آیین‌ها و رسوم خود به اشکال مختلف به عزاداری پرداختند.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه شهریه ۲۹ درصدی مهد‌های کودک اعمال شده است گفت: با مهد‌هایی که بیش از مبلغ اعلام شده شهریه را افزایش دهند برخورد می‌شود.
مدیرکل دفتر تنظیم مقررات و نظارت بر برون‌سپاری سازمان امور مالیاتی گفت: وقتی پزشکی با سازمان امور مالیاتی در زمینه نصب کارتخوان همراهی نکند آن وقت از نظر نظام مالیاتی واریز تمامی وجوه به حساب‌های بانکی پزشک به عنوان درآمد محسوب می‌شود.
رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه گفت: پژوهشگاه با مجوزی که از وزارت علوم گرفته، به دنبال آن است تا نخبگان و فارغ التحصیلان جوان را جذب دستگاه قضا کند.
۱۱