محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر در خصوص ناکارآمدی مدیران در پیشرفت مترو اذعان می‌کند که مدیران ناآشنا هستند و فقط می‌گویند پول بدهید.
در ایران از جولان مرد‌های عراقی در ایران سخن می‌گویند و در عراق از جولان مردان ایرانی در عراق. در این میان فعالیت اکانت‌های توئیتری با هویت ناشناس همواره تابع یک برنامه‌ریزی تبلیغاتی در تقابل با جمهوری اسلامی بوده است و عمده تحرکات آن‌ها به شکل هماهنگ و همگام با هم در برهه‌های مختلف در تضاد با منافع ملی است.
ایزدی:
یک کارشناس مسائل آمریکا گفت: در محیط و جایگاهی که آمریکایی‌ها باید به خاطر فعالیت‌های مخرب خود در سال گذشته به ویژه خروج یک جانبه و غیرقانونی از برجام پاسخگو باشند سیستم فرار به جلو را پیش گرفتند تا ایران را مورد هجمه قرار دهند.
با رأی به لیستی که نام امید را بر پیشانی دارد، لزوما امید حاصل نمی‌شود! همچنان که رأی به کلید، لزوما به باز شدن قفلی منجر نمی‌شود!
عضو هیئت رئیسه جمنا با بیان اینکه برنامه‌های انتخاباتی را امسال اعلام نمی‌کنیم، گفت: فعلا اولویت جمنا انتخاب اعضای شورای مرکزی است.
سرلشکر باقری:
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پاسخ به این پرسش که از نظر نظامی به اهداف تعیین شده در حمله موشکی به مقر تروریست ها در کردستان عراق رسیدید، گفت: کاملا. دقت کار اطلاعاتی، و فرماندهی موشکی، دقیق پیش رفت و به همه اهداف رسیدیم.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بابیان اینکه دستگاه‌های متولی قیمت‌گذاری پاسخگوی گرانی میوه نیستند، گفت: سوء مدیریت و عوامل روانی دو عامل مهم گرانی‌های اخیر است.
رئیس سازمان صنایع دریایی گفت: زیردریایی فاتح تا پایان سال جاری رونمایی خواهد شد.
رئیس ستادکل نیروهای مسلح:
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: این حق طبیعی ما است که در صورت ادامه توطئه های دشمنان از خود دفاع کنیم. ما صبر نمی‌کنیم ناامنی به داخل کشور بیاید تا با انفعال با آن برخورد کنیم، ما با ریشه توطئه برخورد می‌کنیم.
یکی از مراجع تقلید شیعیان، محرم را فرصت بسیار خوبی برای آشتی همه گروه‌ها دانست و گفت: همه جناح‌ها از حلقه اتصال محرم و عاشورا استفاده کنند تا فاصله‌ها کم شود.
۱۲