ظریف در گفتگو با بی‌بی‌سی عربی:
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با بخش عربی شبکه بی. بی. سی در بغداد، پیرامون موضوعات مختلف به اظهارنظر پرداخت.
اخبار و اطلاعات حاکی از آن است که محمدباقر قالیباف به همین زودی‌ها جای سعیدی‌کیا را در بنیاد مستضعفان می‌گیرد و معادلات دو انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ تغییرات اساسی خواهد کرد.
سفر رئیس جمهور کشورمان به عراق، فرصت بسیار مناسبی را جهت بازخوانی نقشه ایالات متحده آمریکا در قبال دو کشور همسایه مهیا ساخته است. وجه مشترک تهران و بغداد، وجود دشمنی مشترک به نام واشنگتن است.
اقدام رهبر انقلاب اسلامی در اعطای نشان ذوالفقار به سردار سرلشکر «قاسم سلیمانی» به شدت موجب خشم رژیم صهیونیستی شده است.
حجت‌الاسلام رئیسی با رای اکثریت نمایندگان مجلس خبرگان رهبری به عنوان نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری انتخاب شد.
برخورداری از معیشت سالم، داشتن شغل و امکان تدارک خانه و خانواده، حق مشروع توده مردمی است که متاسفانه در وضعیت جنگ اقتصادی دشمن، دستخوش دست درازی زیاده خواهان قرار گرفته‌اند.
آیت‌الله جنتی در اجلاسیه مجلس خبرگان:
رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه باید هرچه می‌توانیم به مردم خدمت کنیم و مسئولان هر کاری که می‌توانند باید برای این مردم انجام دهند، گفت: دشمنان نمی‌توانند بر مقدرات الهی پیروز شوند. این انقلاب، اسلامی است و دشمنان با خدا طرف هستند.
مذاکرات هیات کارشناسی ایران با نمایندگان فرانسه، آلمان، انگلیس و اتحادیه اروپا درباره عملیاتی کردن هر چه سریع‌تر اینستکس امروز در تهران برگزار می‌شود.
مهدی عامری
سرمایه هر رسانه اعتماد مردم است و اگر رسانه‌ای نتواند اطمینان‌بخش باشد و مردم به او اعتماد کنند، عملا فلسفه وجودی خود را از دست داده است.
حجت‌الاسلام رئیسی از برنامه خود در قوه قضائیه خبر داد
مسئله صیانت از آزادی‌های اجتماعی و حقوق مردم هم نکته بسیار مهمی است. مسئله حقوق شهروندی موضوعی جدی در دستگاه قضایی است. ما به عنوان حقوق عامه نمی‌توانیم در مقابل تجاوز به آب، خاک، جنگل، محیط زیست و سلامت مردم و آنچه حقوق مردم است بی‌تفاوت باشیم و دستگاه قضایی در این مورد ساکت نخواهد نشست.
۱۲