رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: دشمنان باید بفهمند که ریشه های انقلاب قوی است و در این مصاف ملت ایران یک صدا هستند.
روحانی در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن:
رئیس جمهور گفت: امروز حضور مردم در خیابان‌های سراسر ایران اسلامی و در پایتخت به این معنا است که نقشه‌های یکساله دشمن نقش برآب شده است.
سرلشکر صفوی:
مشاور عالی نظامی فرمانده کل قوا با تقدیر از حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: حماسه "حضور گسترده مردم" بزرگترین پشتوانه اقتدار و بالندگی ایران است.
رئیس قوه قضاییه:
رئیس قوه قضاییه گفت: دشمنان نظام به خصوص و آمریکا و اذنابش بدانند مردم با فشارها و تحریم‌های ظالمانه از مسیر و اهداف انقلابی خود عقب نشینی نخواهند کرد.
حماسه‌ای پرشکوه در ۴۰ سالگی انقلاب
راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در جشن ۴۰ سالگی انقلاب و با حضور میلیونی مردم در زیر باران رحمت الهی در حال برگزاری است.
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، فریاد‌های «الله اکبر» مردم ایران اسلامی بر فراز بام‌ها نوای «الله اکبر» سر دادند.
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: ایدئولوژی فکری و مکتبی انقلاب اسلامی وطن دوستی و وطن پرستی ما را صد چندان کرده است.
در بیانیه شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شد
شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانیه صادر کرد و مردم را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواند.
وزیر امور خارجه با اشاره به عقب نشینی آمریکا از مواضع و اهداف ضدایرانی خود در نشست ورشو، گفت: نشست ورشو قبل از شروع محکوم به شکست شد.
قم - دفتر یکی از مراجع تقلید با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن شهادت کودک مظلوم در مدینه، از سکوت مجامع بین المللی و حکام کشورهای اسلامی در برابر این جنایت انتقاد کرد.
۱۳