در حالی که ۸ ماه از بلاتکلیفی فدراسیون کشتی می‌گذرد، اما همچنان همه در انتظار تایید صلاحیت‌ها و برگزاری انتخابات هستند موضوعی که تا به حال چند بار وعده آن به عقب افتاده و گویا همه این‌ها به خاطر عدم اعلام تایید سه نفر از کاندیدا‌ها می‌باشد البته این درحالی است که سرپرست فدراسیون خبر از برگزاری قطعی انتخابات در ۲۶ تیرماه داده است.
سرمربی پرسپولیس آخرین شانس را برای دو مدافع تیمش در اردوی ترکیه در نطر گرفته است در غیر اینصورت اسم آن‌ها از لیست خط می‌خورد.
یکی از شانس‌های مسلم کسب مدال طلای کاروان ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ دچار آسیب دیدگی شد.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: هیچ‌گاه نمی‌خواهم شبیه بازیکن دیگری باشم و هرگز به بازیکنان جوان توصیه نمی‌کنم که مثل من باشند.
تیم ملی فرانسه با قبول شکست سه بر صفر مقابل روسیه، از راهیابی به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال بازماند.
سرمربی تیم ملی والیبال پس از شکست این تیم مقابل لهستان در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها گفت: حریف به اندازه کافی قدرتمند بود و بهتر از ما عمل کرد.
لهستان ۳ – ایران یک در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال
تیم ملی والیبال کشورمان بامداد امروز در اولین مسابقه خود در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها برابر تیم بدون ستاره لهستان ۳ بر یک شکست خورد تا کارش برای روی سکو رفتن خیلی سخت شود. شاگردان ایگور کولاکوویچ که در مرحله مقدماتی با ۱۲ پیروزی و ۳۶ امتیاز به عنوان تیم دوم جدول رده بندی از مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها گام در مرحله نهایی گذاشت بودند.
وینفرد شفر، سرمربی فصل گذشته استقلال تأکید ویژه‌ای روی جذب پاتوسی در تیم جدیدش دارد.
فدراسیون جهانی والیبال به موضع اخیر این فدراسیون در قبال اتفاقات فرودگاه شیکاگو برای تیم ملی ایران واکنش نشان داد.
احتمال دارد حسین ماهینی، کاپیتان سرخپوشان از جمع این تیم جدا شود.
۱۳