ایستگاه آخر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
تیم ملی فرانسه در فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نتیجه ۴ - ۲ در مقابل کرواسی برای دومین بار قهرمان جام جهانی شد.
مدال ویژه فیفا برای داوران ایرانی جام جهانی
علیرضا فغانی خداحافظی از دنیای داوری را تکذیب کرد. تیم داوری ایران در آخرین قضاوت خود در جام جهانی دیدار رده‌بندی را سوت زد.
عنوان سومی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شاید کمترین مقام برای تیم یکدست و خوب بلژیک بود. شیاطین سرخ فوتبال اروپا جام را بسیار خوب شروع کردند. بازی روان، رو به جلو و هماهنگ این تیم باعث شد تا خیلی زود نگاه‌ها به بلژیک، نگاه به یک تیم قهرمان باشد.
ادامه دست‌درازی فوتبالی‌ها به سفره مردم با وجود شرایط سخت اقتصادی کشور
نابسامانی اوضاع اقتصادی جامعه دغدغه‌های بسیاری به وجود آورده، به خصوص برای قشر ضعیف و متوسط جامعه که آسیب‌پذیرتر هم هستند، اما در این شرایط نامناسب که بسیاری از کار بیکار شده‌اند، خیلی‌ها هم ماه‌هاست که چشم انتظار دریافت حقوق هستند
واکنش مدیرعامل ترابوزان و حسرت فوتبال ایران
حضور دلال‌ها در انتقال مجید حسینی به ترابوزان اسپور، عصبانیت مدیرعامل این باشگاه ترکیه‌ای را به دنبال داشته، آن هم در شرایطی که سکوت برابر دلال‌ها و چشم بستن بر تاخت و تاز آن‌ها سال‌هاست که فوتبال ایران را به ورطه نابودی کشانده است!
امشب کرواسی – فرانسه در فینال جام جهانی
گفت وگوی "جوان آنلاین" با رئیس سابق دپارتمان داوری:
چند ساعت دیگر رده بندی جام جهانی در حالی بین دو تیم بلژیک و انگلیس در سن پترزبورگ برگزار می شود که تیم داوری قضاوت این بازی را بر عهده دارند. تیمی داوری که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان دنیا حق شان قضاوت در بازی فینال بود
قضاوت تیم داوری ایران در رده‌بندی جام جهانی
داور ایرانی دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ ابراز امیدواری کرد در آخرین قضاوتش در این رقابت‌ها بدرخشد. علیرضا فغانی و دستیارانش امروز دیدار انگلیس – بلژیک را سوت می‌زنند.
حاشیه‌ای بر خبرساز شدن دوباره ماجرای ممنوع‌الخروجی اهالی فوتبال به دلیل پرداخت نکردن مالیات
تصور کنید برنامه سفرتان را یک سفر تفریحی یا کاری تنظیم کرده‌اید، وارد فرودگاه می‌شوید، اما وقتی می‌خواهید برای سوار شدن به هواپیما از گیت خارج شوید، در حالی که چمدان به دست هستید جلویتان را می‌گیرند و به شما می‌گویند که ممنوع‌الخروج هستند.
بلژیکی‌ها فاصله زیادی با تحقق رؤیای قهرمانی جهان ندارند. تیم خوب و یکدست اروپا با حذف برزیل حالا در نیمه‌نهایی است. در آن سو البته فرانسه هم بالا آمده تا جدال دو تیم چندملیتی اروپا را در این مرحله شاهد باشیم.
۱۴