فرد چاق احساس بد بودن می‌کند و خود را شایسته موفقیت‌هایش نمی‌داند. در مقاله غذا خوردن احساسی، وب‌سایت ایران مدیر به ما می‌گوید که کاهش وزن تنها با کمتر غذا خوردن ممکن نیست و شما می‌بایست هم‌زمان با کمتر غذا خوردن، عادات غلط غذایی خود را بشناسید و به‌سوی داشتن سبک زندگی سالم قدم بردارید.
فردی که همکار ۳۴ ساله اش را در یکی از پمپ بنزین‌های شهر بوشهر با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، شناسایی و دستگیر شد.
ناجا: ثبت خودرو در دفترخانه اختیاری است
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: برگ سبز پلیس راهور همان سند رسمی است که هزینه نقل و انتقال با این برگ چیزی حدود ۲۰۰ هزار تومان می‌شود.
رئیس ستاد معین بنیاد مسکن استان اصفهان در شهر پلدختر با بیان اینکه کمک‌های بلاعوض و معیشتی به‌طور کامل به آسیب‌دیدگان سیلاب پرداخت‌شده، گفت: کار بازسازی دیوار ساحلی شهر پلدختر آغاز شده است.
به‌منظور دریافت گزارش‌های هنجارشکنی
کانال رسمی دادسرای ارشاد تهران در پیام‌رسان‌های داخلی و اینستاگرام برای دریافت گزارش‌های مردمی هنجارشکنی، راه‌اندازی شد.
۱۴ تیرماه روز شهرداری‌هاست. بزرگ‌ترین نهاد خدماتی که از تولد تا مرگ مستقیماً با شهروندان است و تاکنون هزار و ۲۹۰ شهرداری و ۳۷ هزار و ۵۹ دهیاری در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد ۳ هزار و ۵۰۰ نفر آن را زنان تشکیل می‌دهند.
با همکاری سازمان اطلاعات سپاه، ناجا، قوه قضائیه و حراست دانشگاه آزاد یک باند جعل مدارک دانشگاهی و پایه در سطح کشور را کشف و خنثی کرد.
جنگل‌های هیرکانی که برای ثبت جهانی آن‌ها بین ایران و آذربایجان یک دهه کشمکش وجود داشت، در نهایت نظر موافق اعضای کمیته میراث جهانی یونسکو را گرفت و به نام ایران ثبت جهانی شد.
سردمداران جنگ در یمن باید منتظر تعقیب کیفری بین‌المللی باشند. یک سازمان مردم نهاد حقوقی در عرصه بین‌المللی پرونده مستند شده جنایات یمن را طی یک فرآیند حقوقی به ICC رساند. این اقدام با هدف صدا بخشیدن به قربانیان بی‌صدای یمن و با باورمندی به لزوم پایان بخشیدن به «بی‌کیفرمانی» مرتکبان «جرایم جنگی» در بستر مخاصمات مسلحانه جاری در یمن صورت گرفته است.
۳ هزار جهیزیه در سال جاری از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به زوج‌های نیازمند مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور اهدا می‌شود.
۱۶