متهم گفت: «ساعت ۱۱ شب ۲۵ بهمن سال گذشته وقتی از بیرون به خانه برگشتم متوجه شدم که همسرصیغه‌ای ام، قصد آزار و اذیت دختر ۱۵ ساله‌ام را دارد.»
یک قاتل تهرانی که ملقب به غول است، توسط ماموران پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شده است. این متهم با بیان اینکه در این درگیری من یک نفر بودم، و در مقابلم ۲۰ نفر با شمشیر بودند، گفته: «بر همین اساس من هم با کلت وارد درگیری شدم.»
به تازگی صفحاتی در فضای مجازی در حال فعالیت هستند که خواستگار صوری اجازه می‌دهند و درقبال آن هزینه‌های عجیب و غریبی دریافت می‌کنند!
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: پیکر‌های طیبه ۴۴ شهید دوران دفاع مقدس ۲۰ تیرماه از مرز شلمچه وارد کشور می‌شوند.
سروان لیلا حیدری
اداره برآورد اجتماعی و افکار سنجی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پژوهشی به «بررسی وضعیت استفاده از فضای مجازی و تأثیرآن بر خیانت زناشویی در شهر تهران» پرداخته است.
هوای گرم و افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در روز‌های جاری سبب شده تا افزایش غلظت آلاینده ازن در پایتخت و کیفیت هوا در شرایط ناسالم قرار گیرد. این در حالی است که مسئولان شهری مدعی کاهش آلودگی و آلایندگی هوا در ماه‌های آغازین سال جاری شده‌اند.
کانال رسمی دادسرای ارشاد تهران در پیام‌رسان‌های داخلی و اینستاگرام برای دریافت گزارش‌های مردمی هنجارشکنی راه‌اندازی شد.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیرو‌های مسلح با مشمولان غایب اتمام حجت و اعلام کرده که موضوع فروش سربازی یا همان طرح جریمه مشمولان غایب و بخشش اضافه خدمت این افراد منتفی شده است. این افراد تاکنون از معافیت‌های قابل‌توجهی برخوردار بودند، اما طبق اعلام ستاد کل نیرو‌های مسلح قرار است از این پس بر مشمولان غایب و فراری سخت‌گیری شود. فروش سربازی هم به طور کامل منتفی شده و جزئیات سیاست‌های جدید نظام وظیفه هم قرار است به زودی اعلام شود.
با کارتی هوشمند همچون کارت‌ملی چه بیمه پایه داشته باشید و چه نداشته باشید، می‌توانید تا ۵۰ درصد خدمات بهداشتی درمانی تخفیف بگیرید. هزینه این کارت ویژه با این قابلیت‌ها ۲۶۹ هزار تومان است که شما برای این خدمات باید بپردازید.
۲۱۵ نفر از مردم منطقه سیستان به دلیل عوارض تنفسی، چشمی و قلبی ناشی از توفان گرد و خاک راهی مراکز درمانی شدند.
۱۳