تیم ملی فرانسه با نمایشی مقتدرانه و پیروزی پُر گل ۴ بر ۲ مقابل کرواسی؛ کاپ قهرمانی جام جهانی را برای دومین بار پس از ۲۰ سال بالای سر برد.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. با پیروزی فرانسه مقابل بلژیک، چهره اولین فینالیست جام بیست و یکم مشخص شد و کرواسی نیز با شکست ۲ بر ۱ انگلستان دومین تیم فینالیست و حریف فرانسه شد.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در دومین روز دور یک چهارم نهایی این رقابت‌ها، تیم انگلیس با نتیجه ۲ بر ۰ تیم سوئد را شکست داد و دیدار تیم‌های روسیه و کرواسی با نتیجه ۲ - ۲ به ضربات پنالتی کشیده شد و در نهایت کرواسی بانتیجه ۴ بر ۳ از سد روسیه گذشت. بر طبق این نتایج، تیم های انگلیس و کرواسی به مرحله نیم نهایی صعود کردند.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در اولین بازی دور یک چهارم نهایی این رقابت‌ها، دیدار دو تیم اروگوئه و فرانسه با نتیجه ۲ بر ۰ به نفع فرانسه پایان یافت و این تیم به دور بعد صعود کرد. در دیدار دوم نیز بلژیک موفق شد با برد ۲ بر ۱ مقابل برزیل به مرحله بعد صعود کند.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در چهارمين روز رقابت‌های دور یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه، سوئد موفق شد با نتیجه یک بر صفر سوییس را شکست دهد و به مرحله بعد مسابقات جام جهانی صعود کند. انگلیس نيز موفق شد در مقابل کلمبیا با ضربات پنالتی به پيروزي دست يابد و به مرحله بعد صعود كند.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در سومين روز رقابت‌های دور یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه، دیدار تیم‌های برزیل و مکزیک با پیروزی 2 بر صفر برزیل و صعود اين تيم به مرحله بعد به پایان رسید و در ديدار ديگر نيز بلژیک با برتری ۳ بر ۲ برابر ژاپن موفق شد به دور بعدی رقابت‌ها صعود کند.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در دومين روز رقابت‌های دور یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه، دیدار تیم های فوتبال اسپانیا و روسیه در وقت عادی با تساوی یک بر یک به پایان رسید اما در ضربات پنالتی روسیه موفق شد به برتری برسد به دور بعدی مسابقات راه یابد. تیم ملی کرواسی هم پس از تساوی يك بر يك در وقت‌های معمول و اضافه، در ضربات پنالتی مقابل دانمارک به برتری رسید و حریف روسیه در یک چهارم نهایی شد.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در اولین روز رقابت‌های دور یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه، تیم اروگوئه با نتیجه ۲ بر ۱ تیم پرتغال را از ادامه مسابقات حذف کرد و تیم فرانسه با نتیجه ۴ بر ۳ از سد تیم آرژانتین گذشت.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در دیدار‌های روز‌های سیزدهم و چهاردهم جام جهانی روسیه، آلمان ۲ بر ۰ نتیجه را به کره جنوبی واگذار کرد و به همراه کره جنوبی از ادامه مسابقات حذف شد. سوئد ۳ بر ۰ مکزیک را شکست داد و در عین حال هر دو به مرحله بعد صعود کردند. کاستاریکا و سوئیس به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند و سوئیس به رحله بعد رفت. برزیل نیز ۲ بر ۰ صربستان را شکست داد و صعود کرد. ژاپن ۱ بر ۰ مغلوب لهستان شد ولی با اینحال به مرحله بعد رفت. کلمبیا ۱ بر ۰ سنگال را مغلوب کرد و به مرحله بعد صعود کرد. بلژیک ۱ بر ۰ انگلستان را شکست داد تا به عنوان تیم اول گروه همراه با انگلستان به مرحله بعد بروند. تونس نیز ۲ بر ۱ پاناما را در یک بازی حیثیتی شکست داد و هر دو از دور مسابقات کنار رفتند.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در دیدار‌های روز دوازدهم جام جهانی روسیه، تیم پرو با ۲ گل بر استرالیا پیروز شد؛ رقابت تیم های دانمارک و فرانسه بدون گل به تساوی رسید، کرواسی دو بر یک ایسلند را شکست داد و تیم آرژانتین با نتیجه دو بر یک از سد تیم نیجریه گذشت و در رقابت‌های جام جهانی باقی ماند.
۸