اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران با حضور هواداران و خبرنگاران عصر امروز شنبه ۱۵ تیر زیر نظر گابریل کالدرون سرمربی جدید این تیم در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.
نشست خبری مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال صبح امروز ۱۹ خرداد ۹۸ در آکادمی فوتبال ایران برگزار شد.
اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران با سرمربي‌گري مارک ویلموتس عصر امروز ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ در کمپ تیم‌ ملی برگزار شد.
مراسم معارفه و نشست خبری مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران ظهر چهارشنبه ۸ خرداد۱۳۹۸ در هتل المپیک تهران برگزار شد.
آخرین تمرین ملی پوشان والیبال ایران پیش از اعزام به چین و حضور در هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ عصر شنبه چهارم خرداد، زیر نظر ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی و با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش، سید رضا صالحی‌ امیری رئیس کمیته ملی المپیک و محمدرضا داورزنی معاون وزارت ورزش برگزار شد.
دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر، شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ به طور همزمان در شهرهای مختلف برگزار شد و دیدار تیم های پرسپولیس تهران و ماشین سازی تبریز در پایان با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اصفهان از هفته ۳۱ لیگ برتر فوتبال ایران، عصز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ در یک بازی پرحاشیه در ورزشگاه آزادی به نتیجه بدون گل دست یافتند.
بازیکنان تیم ملی والیبال ایران برای حضور در دومین دوره رقابت های لیگ ملت ها سه شنبه با حضور اصحاب رسانه تمرینات خود را پیگیری کردند. ملی پوشان والیبال ابتدا پس از گرم کردن به تمرینات توپی، جهشی و پرشی پرداختند. سپس ایگور کولاکوویچ بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد و نفرات به مرور تمرینات تکنیکی و تاکتیکی پرداختند. نخستین تمرین تیم ملی برای حضور در لیگ ملت ها بیشتر با حضور بازیکنان جوان و در غیاب لژیونرها برگزار شد. طبق گفته ایگور بازیکنان لژیونر از هفته آینده به تمرینات اضافه خواهند شد.
تیم‌های فوتبال استقلال ایران و العین امارات در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۹۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
۶