جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در دومين روز رقابت‌های دور یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه، دیدار تیم های فوتبال اسپانیا و روسیه در وقت عادی با تساوی یک بر یک به پایان رسید اما در ضربات پنالتی روسیه موفق شد به برتری برسد به دور بعدی مسابقات راه یابد. تیم ملی کرواسی هم پس از تساوی يك بر يك در وقت‌های معمول و اضافه، در ضربات پنالتی مقابل دانمارک به برتری رسید و حریف روسیه در یک چهارم نهایی شد.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در اولین روز رقابت‌های دور یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه، تیم اروگوئه با نتیجه ۲ بر ۱ تیم پرتغال را از ادامه مسابقات حذف کرد و تیم فرانسه با نتیجه ۴ بر ۳ از سد تیم آرژانتین گذشت.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در دیدار‌های روز‌های سیزدهم و چهاردهم جام جهانی روسیه، آلمان ۲ بر ۰ نتیجه را به کره جنوبی واگذار کرد و به همراه کره جنوبی از ادامه مسابقات حذف شد. سوئد ۳ بر ۰ مکزیک را شکست داد و در عین حال هر دو به مرحله بعد صعود کردند. کاستاریکا و سوئیس به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند و سوئیس به رحله بعد رفت. برزیل نیز ۲ بر ۰ صربستان را شکست داد و صعود کرد. ژاپن ۱ بر ۰ مغلوب لهستان شد ولی با اینحال به مرحله بعد رفت. کلمبیا ۱ بر ۰ سنگال را مغلوب کرد و به مرحله بعد صعود کرد. بلژیک ۱ بر ۰ انگلستان را شکست داد تا به عنوان تیم اول گروه همراه با انگلستان به مرحله بعد بروند. تونس نیز ۲ بر ۱ پاناما را در یک بازی حیثیتی شکست داد و هر دو از دور مسابقات کنار رفتند.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در دیدار‌های روز دوازدهم جام جهانی روسیه، تیم پرو با ۲ گل بر استرالیا پیروز شد؛ رقابت تیم های دانمارک و فرانسه بدون گل به تساوی رسید، کرواسی دو بر یک ایسلند را شکست داد و تیم آرژانتین با نتیجه دو بر یک از سد تیم نیجریه گذشت و در رقابت‌های جام جهانی باقی ماند.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در دیدار‌های روز دوازدهم جام جهانی، تیم روسیه صفر بر سه مغلوب تیم اروگوئه شد؛ عربستان دو بر یک مصر را شکست داد ، تیم مراکش با تساوی دو بر دو تیم اسپانیا را متوقف کرد و دیدار ایران و پرتغال با نمایش تحسین برانگیز تیم ملی کشورمان با نتیجه یک بر یک پایان یافت.
دیدار تیم‌های ایران و پرتغال در مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه با وجود نمایش تحسین برانگیز تیم ملی ایران یک بر یک پایان یافت.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه که بیست و یکمین دوره این مسابقات می‌باشد، بزرگترین و پربیننده‌ترین رویداد ورزشی جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویداد‌های ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب کرده است و از مهمترین لحظه‌های به یاد ماندنی آن که توسط دوربین عکاسان ثبت می‌شود لحظه‌های غم و شادیست. در دیدار‌های روز یازدهم جام جهانی روسیه، تیم انگلیس در یک رقابت پر گل ۶ بر ۱ تیم پاناما را شکست داد؛ تیم‌های ژاپن و سنگال ۲ بر ۲ مساوی کردند و سنگال با ۳ گل از سد لهستان گذشت.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه كه بیست و یکمین دوره اين مسابقات مي‌باشد، بزرگترین و پربیننده ترین رویداد ورزشي جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویدادهای ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب كرده است و از مهمترين لحظه‌هاي به ياد ماندني آن كه توسط دوربين عكاسان ثبت مي‌شود لحظه هاي غم و شاديست. در دیدار های روز دهم جام جهانی روسیه، بلژیک 5 بر 2 تونس را شكست داد. مكزيك 2 بر 1 از سد كره جنوبي گذشت و ديدار آلمان و بلژيك هم 2 بر 1 به سود آلمان پايان يافت.
جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه كه بیست و یکمین دوره اين مسابقات مي‌باشد، بزرگترین و پربیننده ترین رویداد ورزشي جهان در سال ٢٠١٨ خواهد بود که توجه افراد بی شماری از طرفداران رویدادهای ورزشی در اقصی نقاط کره زمین را به خود جلب كرده است و از مهمترين لحظه‌هاي به ياد ماندني آن كه توسط دوربين عكاسان ثبت مي‌شود لحظه هاي غم و شاديست. در دیدار های روز نهم جام جهانی روسیه، دیدار تیم های فوتبال برزیل و کاستاریکا با پیروزی دو بر صفر برزیل به پایان رسید؛ نیجریه دو بر صفر ایسلند را شکست داد و بازی دیدار تیم های فوتبال سئویس و صربستان با پیروزی دو بر یک سوئیس پایان یافت.
در ادامه دیدارهای هفته پنجم و پایانی لیگ ملت‌های والیبال از ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه یکم تیرماه تیم ملی والیبال ایران در سالن آزادی تهران به مصاف تیم کره جنوبی رفت و در پایان با وجود جنگندگی تیم مهمان و انتهای جدولی کره جنوبی با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید و جایگاهش در جدول را بهبود بخشید و به رده یازدهم صعود کرد.
۱۱