اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به جرائم قربانعلی فرخزاد و تیمور عامری، متهمان به اخلال در نظام ارزی کشور، صبح امروز ۱۱ دی ماه ۱۳۹۷ در شعبه یک دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی موحد برگزار شد.
نخستین جلسه محاکمه علی‌اکبر عمارت‌ساز رئیس سابق یکی از شعب بانک تجارت کرمان در شعبه ۴ دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به‌ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
یازدهمین نمایشگاه محصولات ارگانیک تهران با شعار یلدای ارگانیک تا 30 آذر ماه در محل بوستان گفت و گوی تهران برپا مي‌باشد.
مراسم انعقاد تفاهم نامه بین سازمان بسیج مستضعفین و ستاد مبارزه با مواد مخدر با موضوع ایجاد اردوگاه های درمان و صیانت معتادین در ده استان کشور، عصر امروز چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ در محل سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
آتش‌سوزی جنگلی ۲۰۱۸ کالیفرنیا به عنوان یکی از مخرب‌ترین آتش‌سوزی‌های ایالت کالیفرنیا ثبت شده‌ است. این آتش‌سوزی جان بسیاری از ساکنان را گرفته و مصدومان بسیاری را به جا گذاشته است. ساکنان مناطق مختلف کالیفرنیا که از این حادثه جان سالم به در برده‌اند، مجبور به ترک خانه و کاشانه خود شده‌اند.
فصول جدید سال از راه می‌رسد و برخی از مناطق در جهان سردترین روزهای سال را تجربه می‌کنند. در ادامه ۸ منطقه از سردترین مکان‌ها در جهان را به همراه توضیحات‌شان می‌بینید.
دومین جلسه علنی دادگاه رسیدگی به پرونده احمد پاسدار، مدیرعامل شرکت واردات موبایل (نودیس پرداز) به اتهام اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی مردم از طریق گرانفروشی ۱۸۱۴۴ گوشی تلفن همراه امروز دوشنبه (۲۱ آبان) به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
عاشقان و دلداگان خاندان عصمت و طهارت و باب‌الحوائج حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) ظهر و بعدازظهر پنج‌شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ همزمان با سالروز شهادت آن امام همام در خیابان‌های مشهد مقدس و صحن‌های حرم مطهر رضوی به اقامه عزا پرداختند.
در روزهای پایانی ماه صفر و در آستانه سالروز شهادت امام رضا(ع) کاروان‌های پیاده زائران آستان مقدس رضوی از مسیرهای مختلف در حال رسیدن به سمت مشهد مقدس هستند تا در سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در جوار بارگاه مطهر ایشان به عزاداری و سوگواری بپردازند.
۱۴