بهروز افخمی از رونمایی احتمالی نسخه تازه‌ای از «فرزند صبح» در جشنواره فجر سخن می‌گوید
بهروز افخمی در حالی از احتمال رونمایی نسخه تازه‌ای از «فرزند صبح» در جشنواره سی‌وهفتم ملی فیلم فجر خبر داده که او به دنبال پذیرفته شدن این فیلم در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر سال ۱۳۸۹ در نامه‌ای خطاب به مهدی مسعودشاهی، دبیر جشنواره هر گونه دخالت خود را در جریان ساخت یا حتی نظارت این فیلم تکذیب کرده بود، ضمن اینکه تهیه‌کنندگی این فیلم جنجالی واگذار شده است.
گریم عجیب «ارژنگ امیرفضلی» در فیلمی با نامی عجیب!
فیلم‌های داستانی، پویانمایی و مستند ۲۸ کشور در چهل‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد حضور دارند. حضور فیلم‌هایی از ۲۸ کشور در جشنواره رشد
محمد بن سلمان پادشاه عربستان خواستار حضور به عنوان سرمایه گذار در برخی فیلم‌های آمریکایی شده بود که با اعتراض عوامل یکی از آن‌ها رو به رو شد.
تمام سینماهای کشور به احترام فرا رسیدن اربعین حسینی تعطیل می‌شوند.
فیلم‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی مقاومت امسال توسط خانواده شهدا به صورت جداگانه مورد ارزشیابی و داوری قرار می‌گیرند.
کارگردان فیلم «گام‌های شیدایی» در گفت‌وگو با «جوان»:
فیلم در ابتدای دولت تدبیر و امید به جشنواره فجر رفت، آن زمان گفت و گو‌های 1+5 و برجام مطرح بود و به دلیل مفهوم استکبار‌ستیزانه، تا حد زیادی با بی‌مهری در اکران روبه‌رو شد
کارگردان مالکوم ایکس:
مردم سیاهپوست آمریکا را ساختند. این یارو در کاخ سفید که اسمش را نمی‌گویم... مامور نارنجی… کل ماجرا دروغ و تغییر روایت و دروغگویی است.
اتمام فیلمبرداری صحنه‌های طاقت‌فرسای جنگی ماجرای نیمروز 2 (رد خون)
حسین مهدویان و محمود رضوی پس از پشت سر گذاشتن دو همکاری مشترک موفق این روز‌ها سخت درگیر تولید ماجرای نیمروز ۲ با موضوع سازمان منافقین و عملیات مرصاد هستند.
پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با مشارکت حوزه هنری انقلاب اسلامی اصفهان به صورت همزمان در شهر اصفهان برگزار می‌شود.
۱۵