علی معلم به جمع داوران مسابقه جهان سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ ویدیویی یاس پیوست.
واكنش «‌گاردين»، «ورايتي»‌ و «‌ددلاين» به انتخاب فيلم مجيدي براي اسكار
انتخاب فيلم «محمد رسول‌الله» مجيد مجيدي به عنوان نماينده ايران در اسكار با واكنش روزنامه گاردين انگليس، سايت تحليلي «‌ورايتي»‌ و «‌ ددلاين» قرار گرفت. اين رسانه‌هاي خارجي با اشاره به حواشي اين فيلم بر اسامي بين‌المللي و درخشان پشت صحنه آن اشاره و تأكيد كرده‌اند.
نشست نقد و بررسي فيلم «خاكستر و برف» در اصفهان
كارگردان فيلم «خاكستر و برف» با اشاره به مسئله‌اي كه در فيلم مطرح شده و آن هم انتظار است، گفت: معتقدم فيلمسازي در ايران جرئت مي‌خواهد، به ويژه ورود به عرصه سينماي دفاع مقدس كه جرئتي مضاعف مي‌طلبد.
پرچم سينماي دفاع مقدس به‌رغم كم‌توجهي و بي‌تفاوتي بعضي از مديران سينما و دورشدن بخشي از سينماگران باورمند از باورهايشان، فيلمسازاني كه تا ديروز در اين عرصه به توليد فيلم‌هاي ارزشي و دفاع مقدسي مي‌پرداختند، امروز از روي تفنن فيلم‌هاي خنثي يا تلخ و سياه‌نما مي‌سازند...
انیمیشن «شاهزاده روم» با موضوع زندگی مادر امام عصر(عج) از باکیفیت ترین آثار انیمیشن سینمای ایران، برای اهالی فرهنگ و رسانه به نمایش گذاشته خواهد شد
يادداشت حاتمي‌کيا به مناسب درگذشت هما روستا
ابراهيم حاتمي‌کيا کارگردان فيلم سينمايي «از کرخه تا راين» به مناسبت درگذشت هما روستا، بازيگر پيشکسوت سينما و تئاتر که در اين فيلم هم نقش‌آفريني داشت، يادداشتي را منتشر کرد.
در نشست خبري بيست‌و‌چهارمين جشنواره سراسري تئاتر سوره ماه اعلام شد
انتخاب نمايش منتخب مردم، توزيع 210 ميليون تومان كمك‌هزينه و جايزه و تبديل سه نمايش برتر به تله‌تئاتر سه محور اصلي نشست خبري بيست‌ و چهارمين جشنواره سراسري تئاتر سوره ماه بود.
۱۴