توزیع ۱۴۷ هزار ماسک و ۵۵ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده در شرکت‌های صدر تامین
کد خبر: 997447
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BTr
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
شرکت‌های تابعه و وابسته صدرتامین در راستای مبارزه با کرونا؛ توزیع ۱۴۷ هزار ماسک و ۵۵ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده شرکت‌های تابعه صدر تامین تا ۱۷ فروردین در راستای رسالت کمک به هموطنان در استان‌های خود اقدام به توزیع ۱۴۷ هزار ماسک و ۵۵ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده کردند.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین وابسته به شستا در روز‌های ابتدایی اعلام ویروس کرونا در کشور خطاب به شرکت‌های تابعه و وابسته اعلام کرد که از هیچ اقدامی در راستای سلامت و مباره با ویروس کرونا کوتاهی نکنند و شرکت‌ها با تمام توان در این خصوص فعالیت خود را آغاز کنند.
وی بیان داشت حفظ سلامت هموطنان باید در دستور کار مدیران عامل شرکت‌های تابعه و وابسته قرار گیرد و شرکت‌ها با حضور در بسیج‌های مردمی، کمک‌های نقدی و غیر نقدی همانند تهیه تجهیزات و بسته‌های بهداشتی و درمانی می‌توانند نقش قابل توجهی در این زمینه ایفا کنند. همچنین حفظ سلامت پرسنل نیز باید به دقیق‌ترین روش ممکن اجرا و موجبات فعالیت بدون استرس و تنش برای کارگران زحمتکش تامین اجتماعی فراهم باشد.
مدیران عامل شرکت‌های تابعه و وابسته سرمایه گذاری صدر تامین نیز در این راستا اقدام به برنامه ریزی و تشکیل کمیته‌های مبارزه با کرونا و سپس اقدامات عملیاتی کردند که نتیجه آن تا مورخ ۱۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ توزیع ۱۴۷ هزار ماسک، ۵۵ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده و هزاران کمک دیگر در راستای نابودی کرونا بوده و این اقدامات تا آخرین روز‌های مبارزه با کرونا ادامه خواهد داشت.
شرکت‌های تابعه علاوه بر توزیع بسته‌های بهداشتی در روستا‌ها و مناطق اقدام به ضد عفونی کردن بخش‌های عمومی کرده اند که از ان دست می‌توان به ضد عفونی مناطق و شهر‌های نزدیک به شرکت ذوب اهن اصفهان، شرکت صنایع خاک چینی ایران و شرکت معدنی املاح ایران در چهار استان اصفهان، آذربایجان، سمنان و مرکزی کرد.
همچنین شرکت‌های تابعه و وابسته به صدرتامین اقدام به توزیع بسته‌های جیره‌های خشک شامل برنج و روغن کرده که می‌توان نمونه بارز آن را شرکت خاک چینی ایران برشمرد چراکه این شرکت با حضور در روستا‌های شهرستان مرند خانه به خانه اقدام به توزیع ۵۰۰ بسته غذایی شامل برنج و روغن کرده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار