اولین شتابدهنده معدن راه اندازی می‌شود
کد خبر: 986520
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048dc
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
مدیرعامل صدر تامین:
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین گفت: اولین شتابدهنده بخش معدن با همکاری و مشارکت شرکت‌های دانش بنیان تا پایان سال راه اندازی می‌شود.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین نهضت بومی سازی قطعات را یکی از اولویت‌های کلیدی در تاصیکو برشمرد و گفت: بومی سازی قطعات در دستور کار همکاران ما در شرکت‌های تابعه قرار گرفته است و تا به امروز اقدامات قابل قبولی را در زمینه بومی سازی شاهد بوده ایم.
وی اظهار داشت: با توجه به گستردگی فعالیت‌های برخی از شرکت‌های تابعه سیاست پیاده سازی ایده‌های نوین و برقراری ارتباط مستقیم دانشگاه با صنعت در برنامه کاری شرکت‌ها قرار گرفته است و خوشبختانه گزارشات قابل قبولی در راستای همکاری دانشگاه و صنعت دریافت کرده ایم که در روز افتتاحیه شتابدهنده اعلام و رونمایی خواهیم کرد.
به گفته وی؛ هم اکنون شرکت‌های تابعه با تکیه به دانش جوانان ایرانی مانع از خروج ارز از کشور شده اند و براساس اعلام صاحبنظران و متخصصان قطعات بومی سازی شده کیفیتی مشابه قطعات وارداتی دارند.
بنا به گفته وی، پس از برگزاری جلسات متعدد و کاربردی با هیات مدیره و مدیران تاصیکو تصمیم به راه اندازی شتابدهنده بخش معدن با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان گرفته شد و اولین شتاب دهنده تا پایان سال راه اندازی می‌شود.
وی در خصوص عملکرد ۹ ماه شرکت‌های تابعه تاصیکو نیز اظهار داشت: بررسی عملکرد شرکت‌های تابعه به پایان رسیده است و گزارش آن طی روز‌های آینده از سوی روابط عمومی صدرتامین به رسانه‌ها اعلام خواهد شد.
وی در خصوص آخرین وضعیت سهام تاصیکو نیز اعلام کرد: سود هر سهم در پایان سال ۲ برابر خواهد بود و ما به وعده‌ای که سهامداران داده بوده ایم عمل کرده و خواهیم کرد. تمامی مدیران تاصیکو براساس برنامه اقدامات را در دستور کار خود قرار داده اند و سهامداران با خیال آسوده از سهم خود نگهداری کنند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار