تجلیل از مس باهنر بخاطر توجه ویژه به مسئولیت اجتماعی
کد خبر: 1033451
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KqZ
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
از مس شهید باهنر به عنوان صنعت موفق در حوزه مسئولیت پذیری اجتماعی با اهدا تندیس و لوح، تقدیر بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی مس باهنر در حالیکه در کرمان از اقدامات مسئولیت اجتماعی این شرکت به عنوان معین اقتصادی تمجید شد، همزمان در تهران تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای به مس باهنر اهدا شد.
در اولین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای بارویکرد نقش مدیر حرفه‌ای در توسعه اقتصاد، که در مرکز همایش‌های دانشگاه الزهرا با حضور مدیران سازمانها، صاحبان برند، تولیدکنندگان و صنعتگران کشور برگزار گردید، از شرکت مس شهید باهنر تقدیر و تندیس افتخار این همایش بخاطر تلاش ارزشمند و گسترده در ایفای مسئولیت اجتماعی به مجید ضیائی مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره این شرکت اهدا شد.
مدیرعامل مس باهنر با بیان این نکته که مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها، به عنوان تعهد یک فرد یا سازمان نسبت به جامعه پیرامون خود به شمار میرود، تصریح کرد: در کسب و کار‌های امروزی مسئولیت اجتماعی امری مهم است و سازمان‌ها باید به آن توجه کنند.  
وی افزود: در شرکت مس باهنر ایفای مسئولیت در قبال محیط زیست و محیط اجتماعی همواره یک الزام و وظیفه محسوب شده و درحد توان به آن عمل شده و خواهد شد.
مدیرعامل مس باهنر همچنین اظهار کرد: توجه به گروه‌های خاص اجتماعی، موضوع حفظ محیط زیست، عدم آلودگی، بالابردن سطح کیفی زندگی کسانی که در سازمان و مجموعه‌ها فعالیت می‌کنند جزو وظایف و رسالت شرکت مس باهنر محسوب میشود که همواره به پیگیری آن تاکید داشته ایم.
ضیائی با اشاره به این نکته که تولید و کار صنعتی می‌بایست با کسب وکار مسئولانه تحقق یابد بر این نکته تاکید کرد که سازمان‌ها و شرکت‌ها تأثیر عمده‌ای بر سیستم اجتماعی دارند، بنابراین فعالیت آن‌ها باید به گونه‌ای باشد که اثرات مثبت حاصل از کار را به حداکثر برساند و اثرات منفی را به حداقل کاهش دهد وی خاطرنشان کرد: مجموعه‌های صنعتی به عنوان یکی از تأثیرگذارترین ساختار‌های جامعه، باید نگران نیاز‌ها و خواسته‌های دراز مدت جامعه باشند و در جهت رفع معضلات آن بکوشند.
از جمله اهداف این اجلاس می‌توان به افزایش شهرت سازمان و افزایش اعتماد عمومی، بهبود اقدامات مدیریت بحران سازمان، بهبود و ارتقای رابطه سازمان با سهامداران خود، افزایش وفاداری صداقت و روحیه کارمندان – ارتقای ایمنی و سلامت تمامی کارگران،   تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر براساس شناخت بهتر از انتظارات و توقعات جامعه، افزایش اطمینان‌پذیری و عدالت در معاملات، رقابت منصفانه و عدم فساد و همچنین کمک به دوام بلندمدت سازمان و توسعه پایدار اشاره کرد.  
شایان ذکر است مس باهنر در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، مذهبی، رفاهی، معیشتی و حمایتی که نقش انکار ناپذیری در بهبود محیط کسب و کار و سالم سازی فضای اجتماعی داشته است و در راستای مسئولیت اجتماعی خود که عهده دار معین اقتصادی راین می‌باشد عملکرد موفقی داشته و همزمان با اجلاس تهران، در  شانزدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان با موضوع بررسی عملکرد معین‌های توسعه شهرستان کرمان که با حضور استاندار کرمان برگزار گردید با ارائه گزارشی جزو برترین معین‌های اقتصادی استان معرفی گردید.
گفتنی است شرکت‌های ملی مس، گل گهر و چادر ملو نیز در این اجلاس لوح و تندیس دریافت کردند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار