جلسه ارزیابی عملکرد شش ماهه مس باهنر برگزار شد
کد خبر: 1024094
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IPe
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
جلسه ارزیابی عملکرد  شش ماهه مس شهید باهنر با حضور مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد تاصیکو و مدیران شرکت مس شهید باهنر به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مس باهنر جلسه ارزیابی عملکرد دوره شش ماهه این شرکت با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد تاصیکو و مدیرعامل، رییس هیات مدیره مس شهید باهنر و دیگر مدیران و معاونت‌های این شرکت  به صورت ویدئو کنفرانسی در کرمان و تهران برگزار شد.

در آغاز جلسه مجید ضیائی مدیر عامل شرکت در خصوص عملکرد مالی، وضعیت تولید کارخانه‌ها و دیگر اقدامات شرکت در قالب گزارش عملکرد شش ماهه مطالبی را ارایه کرد. در این  گزارش سود خالص این شرکت افزایش۳۷ درصد، سود ناخالص افزایش ۵۶ درصد، فروش ریالی  ۸۶ درصد، سود عملیاتی ۷۰ درصد و مقدار تولید ۲۲ درصد رشد نسبت به دوره مشابه شش ماهه سال ۹۸ اعلام شد.

ضیائی همچنین اظهار داشت مقدار تولید این شرکت در شش ماهه ابتدایی ۹۹،   ۵۱ درصد و در فروش ریالی ۷۳ درصد کل بودجه را تحقق بخشیده است.

مدیرعامل مس باهنر در خصوص وضعیت صادرات شرکت در ۶ ماهه سال ۹۹ اعلام داشت این شرکت علیرغم تمام موانع موجود و تحریم‌های همه جانبه از سویی و شیوع ویروس کرونا از سویی دیگر و علیرغم تعطیلی مرز‌ها در سه ماهه نخست سال جاری توانست ۲۸۸درصد تناژ صادرات خود را افزایش دهد..

در پایان غلامرضا سلیمانی مدیرعامل تاصیکو ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول، از عملکرد مثبت شرکت در شش ماهه ابتدای سال ۹۹ تشکر کرد و اظهار داشت اقدامات مثبت خوبی در دوره را شاهد بوده و هستیم.
استفاده بیشتر از ظرفیت بازار برای محصولات متنوع و تولید محصولات با ارزش افزوده و حاشیه سود بالا و توسعه برند مس باهنر از دیگر مطالب مدیرعامل تاصیکو بود و وی حمایت همه جانبه خود بعنوان سرمایه گذار اصلی در جهت برنامه‌های توسعه‌ای و بومی سازی اعلام داشت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار