بهره برداری۱۰ طرح توسعه‌ای با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان تا نیمه اول ۱۴۰۰
کد خبر: 1022939
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004I71
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
سلیمانی خبر داد:
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از افزایش ظرفیت تولید شرکت‌های تاصیکو تا ۳ سال آینده خبر داد و گفت: ۱۰ طرح توسعه‌ای با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال و نهایتا نیمه اول سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، گفت: یکی از اهداف راهبردی که در سند جدید شرکت تدوین شد دسته بندی شرکت‌های قابل توسعه و ادغام برخی شرکت‌ها برای اقتصادی اداره کردن آن‌ها است. چرا که دریافته ایم این ۲ اقدام می‌تواند در مدیریت بهینه پرتفوی تاصیکو اثرگذار باشد.
وی ادامه داد: طرح‌های توسعه‌ای شرکت صدر تامین در حال انجام است و همانند سال گذشته که ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش سرمایه داشتیم در سال جاری نیز یک هزار میلیارد تومان دیگر مصوب و در روند اجرا است.
وی همچنین گفت: تا ۲ الی ۳ سال آینده شرکت‌های اصلی و توسعه‌ای تاصیکو با حجمی ۲ برابر فعالیت فعلی، فعالیت خود را دنبال خواهند کرد که از جمله می‌توان به شرکت معدنی املاح ایران، صنایع خاک چینی ایران، فرآورده‌های نسوز ایران، زغال سنگ طبس، پشم شیشه ایران، شرکت‌های کاشی و سرامیک و پروژه‌های نیمه تمام توسعه معادن پارس تامین در سیستان و بلوچستان و طلای کردستان اشاره کرد.
بنا به گفته وی، بالغ بر ۱۰ طرح توسعه‌ای در صدر تامین و شرکت‌های تابعه و وابسته با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان در دست اجرا است که امیدوارم تا پایان سال جاری و نهایتا ۶ ماه اول سال ۱۴۰۰، به بهره برداری برسد. شایان ذکر است با اتمام این ۱۰ طرح توسعه‌ای بالغ بر یک هزار شغل جدید به طور مستقیم ایجاد خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار