رشد ۵۵ درصدی سود ۵ ماه سال ۱۳۹۹ صدر تامین
کد خبر: 1022285
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HwT
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
سلیمانی خبر داد:
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از رشد ۵۵ درصدی و دست یابی به رقم ۲ هزار و ۵۶ میلیارد تومانی فروش این هلدینگ در ۵ ماه سال ۱۳۹۹ خبر داد.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: غلام رضا سلیمانی گفت: در راستای تحقق چشم انداز هلدینگ که در سال ۱۳۹۸ به ورود تیم مدیریتی جدید در دستور کار قرار گرفت در ۵ ماه سال ۱۳۹۹ شاهد عملکرد قابل قبول همکاران در هلدینگ و شرکت های تابعه و وابسته بوده ایم به طوریکه فروش هلدینگ به عدد ۲ هزار و ۵۶ میلیارد تومان رسیده است که این رقم به نسبت ۵ ماه ۱۳۹۸ که بالغ بر یک میلیارد و سیصد و ۳۴ میلیارد تومان بوده است نشان از رشد ۵۴ درصدی دارد.
وی ادامه داد: سود 5 ماه هلدینگ صدر تامین در ۵ ماه سال ۱۳۹۹ به رقم ۸۱۴ میلیارد تومان رسیده است که این رقم نیز در ۵ ماه سال گذشته ۵۲۰ میلیارد بوده است و براین اساس شاهد رشد ۵۵ درصدی هستیم.
وی همچنین گفت: در ادامه برنامه انتقال دفاتر شرکت ها از تهران به شهر های محل کارخانه کلیه دفاتر منتقل شد و حتی حساب های مالیاتی آنان نیز به استان ها انتقال پیدا کرد. در راستای بومی سازی لیست ۳۰ قطعه نهایی شد و به کمک شرکت های صدر تامین و بخصوص صدر تامین در سال ۹۹ ، ده قطعه را بومی سازی کنیم و تا به امروز ۳ مورد محقق شده است.
سلیمانی بیان داشت: روند بهره برداری هلدینگ براساس آنچه پیشتر اعلام کرده ایم ادامه دارد و این اقدام به یاری مدیران، هیات مدیره ها و پرسنل وکارگران زحمتکش ممکن است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار