برگزاری نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شستا
کد خبر: 1011939
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FFb
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
چهارمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شرکت‌های تابعه شستا در اصفهان، برگزار شد
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: چهارمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شستا در اصفهان با حضور محسن بیدی مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین و مشاور مدیرعامل، علی راعی مشاور امور مجلس و ارتباطات اجتماعی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، نیما راد مشاور مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین و مدیران روابط عمومی شرکت‌های شستا در استان اصفهان به میزبانی ذوب آهن در هتل کوثر اصفهان در حال برگزاری است.

محسن بیدی مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین در این نشست با تاکید بر نقش موثر رسانه‌ها در امید آفرینی در جامعه گفت: شرکت‌های زیر مجموعه شستا با توجه به گستردگی فعالیت‌ها اقدامات بسیاری را انجام می‌دهند که نیاز است از طریق تعامل بیشتر با رسانه‌ها گزارش فعالیت‌ها را برای تنویر افکار عمومی منتشر کنند.

وی افزود: روابط عمومی ذوب آهن اصفهان توانایی‌ها و پتانسیل‌های بسیاری به ویژه‌در زمینه تعامل با رسانه‌ها دارد و شرکت‌های زیر مجموعه شستا می‌توانند از این قابلیت‌ها استفاده کنند.

مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین تصریح کرد: تولید محتوا بر اساس نیاز مخاطب در دو حیطه درون سازمانی و برون سازمانی از اهمیت بسیاری برخوردار است و در این زمینه روابط عمومی‌ها با تبیین اهمیت اطلاع رسانی برای مدیران ارشد سازمان نقش کلیدی دارند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار