با آزادسازی دو محله باقی مانده، شهر تلعفر به طور کامل از اشغال داعش خارج شد.
کاروانی از خودروهای زرهی تروریست‌های داعش در منطقه "سدالوعر" با حمله پهپادهای نیروهای مقاومت با محوریت یگان پهپادی سپاه پاسداران متلاشی شد .
عضو انجمن مطالعات خودکشی آمریکا در این باره توضیح می‌دهد
با همکاری و آتش سنگین ارتش عراق، نیروهای بسیج مردمی موفق به ورود به شهر تلعفر آخرین پایگاه تروریست های تکفیری در استان نینوا شدند.
شماری از شهروندان شیلیایی در اعتراض به سفر معاون رئیس جمهور آمریکا پرچم این کشور را به آتش کشیدند.
حدود ۴۰ درصد از مردم آمریکا خواستار استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده هستند. استیو کوهن نماینده حزب دموکرات آمریکا طرح استیضاح ترامپ را تقدیم کنگره کرده است که برای آمدن به صحن تنها شش رای دیگر نیاز دارد.
روز گذشته درگیری های خشونت آمیزی میان فعالان ضدنژادپرستی و گروه های راست افراطی در شهر شارلوتسویل ایالت ویرجینیا رخ داد. در طول این درگیری ها، یک خودرو شماری از تظاهرکنندگان را زیر گرفت. در این حادثه 3 نفر کشته و دهها نفر مجروح شدند.
نیروی دریایی و دفاع ساحلی یمن روز گذشته یک فروند کشتی جنگی امارات را با «سلاح مناسب» در داخل بندر المخاء استان تعز هدف قرار داد.
بسته‌شدن مرزهای سوریه و اردن به‌روی تروریست‌ها
نیروهای ارتش سوریه با پاکسازی تمام حومه السویداء از لوث تروریست‌های تکفیری توانستند مرزهای سوریه و اردن را به‌روی مزدوران محور صهیونیستی ــ غربی ــ ارتجاع عرب ببندند.
به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، یک شهرک نشین صهیونیستی، چهار کودک فلسطینی را در شهرک السلوان در قدس اشغالی با خودرو زیر گرفت و آنها را زخمی کرد و خود از صحنه حادثه گریخت.
۹