نیروهای ارتش سوریه و محور مقاومت بخش های دیگری از مناطق اشغال شده دست عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش در مرز سوریه و اردن را آزاد و پاکسازی کرد.
حادثه تیراندازی یکشنبه شب در لاس وگاس تا کنون 59 کشته و 527 زخمی بر جای گذاشته و پلیس همچنان در پی کشف انگیزه قاتل از انجام این جنایت است. پلیس آمریکا به تازگی فیلمی از دوربینی که به یک افسر پلیس وصل بوده و از نمایی متفاوت این حادثه خونین تصویربرداری کرده، منتشر کرده است.
جنگنده های آمریکایی در حمله به شهر رقه، 50 نفر از شهروندان سوری را به خاک و خون کشیدند.
پلیس آمریکا اعلام کرد: در تیراندازی در منطقه ای در لاس وگاس، 50 نفر کشته و بیش از 200 نفر دیگر زخمی شدند.
تعداد آوارگان روهینگیایی به بیش از 430 هزار تن رسیده است و بیش از نیمی از آوارگان مسلمان، کودکان هستند. «سوچی» رهبر دولت میانمار به سکوت خود در مقابل این جنایت‌ها ادامه می‌دهد و سخنرانی خود را نیز در مجمع عمومی سازمان ملل لغو کرده است.
در اثر برخوردهای ضدحقوق بشری تاکنون بیش از 380 هزار نفر از مسلمانان روهینگایی آواره شده اند.
ارتش و نیروهای مقاومت موفق شدند منطقه شرق دیرالزور و اطراف فرودگاه را پاکسازی کنند.
خانه تاریخی ارنست همینگوی نویسنده معروف آمریکایی بر اثر طوفان ایرما تخریب شد. طوفان ایرما پس از در نوردیدن جزایر کارائیب پیش از آن که به ایالت فلوریدای آمریکا برسد کوبا را در هم کوبید. خانه تاریخی ارنست همینگوی نویسنده معروف آمریکایی در هاوانا پایتخت کوبا بر اثر طوفان ایرما تخریب شد. گفتنی است؛ همینگوی خالق کتاب‌های ماندگاری از جمله پیرمرد و دریا و وداع با اسلحه است.
۷