وقتی توان مقابله با فاطمیون (مدافعان حرم افغانستانی) را در سوریه نداشته باشند انتقامشان را از غیر نظامیان بی گناه و بی دفاع در میرزا اولنگ می گیرند.
نیروهای داعشی و طالبان در یک جنایت هولناک 60 تن از شیعیان افغانستان را به شهادت رساندند.
بیماری آلزایمر یک اختلال مغزی است که به واسطه آن به تدریج از میزان توانایی ذهن کاسته می‌شود. پس از رونالد ریگان، دونالد ترامپ دومین رئیس جمهور ایالات متحده است که نشانه‌هایی از بیماری آلزایمر در او دیده می‌شود.
تصاویر شبکه العالم نشان دهنده پیشروی گسترده نیروهای ارتش و همپیمانان آن و برافراشته شدن پرچم سوریه در شهر السخنه و اطراف آن و فرار تروریست های داعش از مقابل نیروهای پیشرو سوری است.
ساکنان شهرک شیعه نشین العوامیه پیکر شهدای این منطقه را که توسط رژیم سعودی به شهادت رسیدند، تشییع کردند.
هفتاد و دو سال پیش در جریان جنگ جهانی دوم آمریکا با ر‌ها کردن دو بمب اتمی بر فراز شهر‌های هیروشیما و ناگازاکی ژاپن باعث مرگ حدود ۲۲۰ هزار انسان شد. بیش از ۱۰۰ هزار نفر در همان لحظه انفجار بمب و مابقی تا پایان سال ۱۹۴۵ بر اثر تشعشعات رادیواکتیو جان خود را از دست دادند.
حزب الله لبنان سه اسیر خود را که دراسارت گروهک تروریستی جبهه النصره بودند پس از ورود به شهر "اللبوة" و با با آغاز اجرای توافق عرسال تحویل گرفت.
کمیته مصونیت خبرنگاران افغانستان، شبکه بی بی سی فارسی را رسانه‌ای تفرقه افکن در این کشور می‌داند.
عرسال، آخرین نقطه حضور عناصر مسلح تکفیری ـ تروریستی در لبنان است و نیروهای مقاومت حزب الله و ارتش لبنان با همکاری سوریه در تلاشند تا هر چه سریعتر این منطقه از حضور تروریست ها پاک شود.
فیلم تشییع پیکر محمد محمود شرف، جوان ۱۷ ساله فلسطینی که ساعاتی پیش به ضرب گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسید. تا الان ۱۹۳ نفر در «جمعه خشم» مجروح شدند.
۱۰