مرتضی طاهری گوینده خبر ورزشی رادیو داور عمانی بازی پرسپولیس و الهلال را مقصر شکست قرمزپوشان دانست.
وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در مورد آخرین وضعیت مهدی طارمی و باشگاه پرسپولس توضیح داد.
یک پسربچه معلول آرژانتینی در ورزشگاه خوان دومینگو پرون شهر بوینس آیرس با یک حرکت دیدنی در مسابقه فوتبال توانست گل زیبایی به ثمر برساند تا ثابت کند که معلولیت محدودیت نیست.
برنامه 90 شب گذشته با حضور سید رضا افتخاری روی آنتن رفت و به کالبد شکافی اتفاقات فصل استقلال پرداخت و در این برنامه دست هایی از پشت پرده استقلال عیان شد که شاید خود مدیران این باشگاه هم تصور نمی کردند چنین اتفاقاتی رخ بدهد. در حالی که تصور می شد این برنامه بیشتر به مباحث و دلایل ناکامی استقلال از لحاظ فنی بپردازد اما با روی خط آمدن علیرضا منصوریان و صحبت های سرمربی استقلال بعد از 33 روز اتفاقات پشت پرده این تیم پرطرفدار پایتخت ناهماهنگی و بیماری این باشگاه را از درون برای مردم عیان شد.
فرانسه هم مقابل ایران زانو زد
تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین دیدار از سری مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان 3 بر 2 از سد فرانسه قهرمان لیگ جهانی 2017 گذشت. تیم ملی ایران در حالی این دیدار را برگزار کرد که تیم آمریکا در نخستین دیدار امروز مقابل ایتالیا نتیجه را سه بر یک واگذار کرد و مدال برنز ملی پوشان کشورمان در این مسابقات قطعی شد.
آمریکا مقابل ایران زانو زد
تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار از سری مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان با نتیجه سه بر 2 تیم آمریکا را شکست داد.
آخرین بازی تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مقابل سوریه عصر سه‌شنبه چهاردهم شهریور در ورزشگاه آزادی برگزار که این بازی با نتیجه دو بر دو به پایان رسید.
مهدی طارمی بهترین بازیکن سال فوتبال در فصل 95 - 96 لیگ برتر شد.
۱۱