چرا صدا و سیما به منتقدان برجام تریبون نمی‌دهد؟
فریدون عباسی با حضور در برنامه ثریا از عملکرد صدا و سیما درخصوص تریبون ندادن به منتقدان برجام انتقاد کرد.
نگاهی به وظایف و اختیارات شورای‌نگهبان در کشورهای‌مختلف
در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره بین‌المللی باروت خیس که با حضور چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی برگزار شد، دونالد ترامپ به عنوان منفورترین چهره سیاسی برگزیده شد و جایزه خود را دریافت کرد.
همزمان با درگذشت عباس امیرانتظام، برخی جریانات سیاسی داخلی و خارجی تلاش کردند با کتمان واقعیت و تهییج احساسات مخاطبان‌شان، ماجرای جاسوسی امیرانتظام را وارونه جلوه دهند. بر اساس فیلمی که خبرگزاری فارس اولین بار آن را منتشر کرده است، سید شمس‌الدین وهابی در کنار محسن میردامادی از اعضای حزب منحل شده مشارکت، سندی را روایت می‌کند که حکایت از ارتباط سری امیرانتظام با دولت آمریکا دارد. عباس امیرانتظام به جرم جاسوسی برای آمریکا به اعدام محکوم شد، اما بعدا با تخفیف، این حکم به حبس ابد تعلیق یافت. امیرانتظام از ۱۳۵۸ تا سال ۱۳۷۵ زندانی بود که بعد از آن به علت مریضی با آزادی مشروط وی موافقت شد. عباس امیرانتظام نهایتا در ۲۱ تیرماه سال ۹۷ در سن ۸۶ سالگی بر اثر عارضه قبلی درگذشت.
بیانات رهبرانقلاب در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج
چه کسی همزمان با پیغام تلفنی معروف سید حسن نصرالله ناوچه‌ی اسرائیل را مورد هدف قرار داد؟
رئیس‌جمهور با بیان اینکه روند تعامل اقتصادی ایران با دنیا مثل گذشته تداوم می یابد گفت: جلسات سه قوه را تا رفع مشکلات کشور ادامه خواهیم داد و برای جذب نقدینگی طرح های نیمه تمام را واگذار می کنیم.
آنچه از توافق بدست آوردیم و آنچه از دست دادیم، ۲۳ تیرماه سالروز انعقاد توافق برجام
برنامه «بدون تعارف» اینبار برای گفتگو به سراغ آیت‌الله جنتی رفته است.
۴