پرچم آمریکا در شیلی به آتش کشیده شد
شماری از شهروندان شیلیایی در اعتراض به سفر معاون رئیس جمهور آمریکا پرچم این کشور را به آتش کشیدند.
تنها شش رای تا استیضاح ترامپ
حدود ۴۰ درصد از مردم آمریکا خواستار استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده هستند. استیو کوهن نماینده حزب دموکرات آمریکا طرح استیضاح ترامپ را تقدیم کنگره کرده است که برای آمدن به صحن تنها شش رای دیگر نیاز دارد.
فیلم حمله خودرو به معترضان در ایالت ویرجینیای آمریکا
روز گذشته درگیری های خشونت آمیزی میان فعالان ضدنژادپرستی و گروه های راست افراطی در شهر شارلوتسویل ایالت ویرجینیا رخ داد. در طول این درگیری ها، یک خودرو شماری از تظاهرکنندگان را زیر گرفت. در این حادثه 3 نفر کشته و دهها نفر مجروح شدند.
انهدام کشتی جنگی اماراتی در آب‌های یمن
نیروی دریایی و دفاع ساحلی یمن روز گذشته یک فروند کشتی جنگی امارات را با «سلاح مناسب» در داخل بندر المخاء استان تعز هدف قرار داد.
تمام حومه «السویداء» به آغوش سوریه بازگشت
بسته‌شدن مرزهای سوریه و اردن به‌روی تروریست‌ها
نیروهای ارتش سوریه با پاکسازی تمام حومه السویداء از لوث تروریست‌های تکفیری توانستند مرزهای سوریه و اردن را به‌روی مزدوران محور صهیونیستی ــ غربی ــ ارتجاع عرب ببندند.
زیر گرفتن چهار کودک فلسطینی توسط یک صهیونیست
به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، یک شهرک نشین صهیونیستی، چهار کودک فلسطینی را در شهرک السلوان در قدس اشغالی با خودرو زیر گرفت و آنها را زخمی کرد و خود از صحنه حادثه گریخت.
شکست در سوریه، انتقام در میرزا اولنگ
وقتی توان مقابله با فاطمیون (مدافعان حرم افغانستانی) را در سوریه نداشته باشند انتقامشان را از غیر نظامیان بی گناه و بی دفاع در میرزا اولنگ می گیرند.
جنایت هولناک تروریست‌ها علیه شیعیان افغانستان
نیروهای داعشی و طالبان در یک جنایت هولناک 60 تن از شیعیان افغانستان را به شهادت رساندند.
نشانه‌های آلزایمر در دونالد ترامپ!
بیماری آلزایمر یک اختلال مغزی است که به واسطه آن به تدریج از میزان توانایی ذهن کاسته می‌شود. پس از رونالد ریگان، دونالد ترامپ دومین رئیس جمهور ایالات متحده است که نشانه‌هایی از بیماری آلزایمر در او دیده می‌شود.
تسلط بر شهر السخنه، پیروزی بزرگ ارتش سوریه
تصاویر شبکه العالم نشان دهنده پیشروی گسترده نیروهای ارتش و همپیمانان آن و برافراشته شدن پرچم سوریه در شهر السخنه و اطراف آن و فرار تروریست های داعش از مقابل نیروهای پیشرو سوری است.
تشییع پیکر شهدای شهرک شیعه‌نشین العوامیه عربستان
ساکنان شهرک شیعه نشین العوامیه پیکر شهدای این منطقه را که توسط رژیم سعودی به شهادت رسیدند، تشییع کردند.
مروری بر بزرگترین کشتار جمعی دنیا با بمب اتمی
هفتاد و دو سال پیش در جریان جنگ جهانی دوم آمریکا با ر‌ها کردن دو بمب اتمی بر فراز شهر‌های هیروشیما و ناگازاکی ژاپن باعث مرگ حدود ۲۲۰ هزار انسان شد. بیش از ۱۰۰ هزار نفر در همان لحظه انفجار بمب و مابقی تا پایان سال ۱۹۴۵ بر اثر تشعشعات رادیواکتیو جان خود را از دست دادند.
لحظه آزادی سه اسیر حزب الله از جبهه النصره
حزب الله لبنان سه اسیر خود را که دراسارت گروهک تروریستی جبهه النصره بودند پس از ورود به شهر "اللبوة" و با با آغاز اجرای توافق عرسال تحویل گرفت.
بی بی سی فارسی رسانه تفرقه افکن در افغانستان
کمیته مصونیت خبرنگاران افغانستان، شبکه بی بی سی فارسی را رسانه‌ای تفرقه افکن در این کشور می‌داند.
عملیات آزادسازی بلندی های عرسال در شرق لبنان
عرسال، آخرین نقطه حضور عناصر مسلح تکفیری ـ تروریستی در لبنان است و نیروهای مقاومت حزب الله و ارتش لبنان با همکاری سوریه در تلاشند تا هر چه سریعتر این منطقه از حضور تروریست ها پاک شود.