وضعیت اسفبار مسلمانان روهینگیا در اردوگاه‌های بنگلادش
باوجود هشدارهای بین‌المللی، حملات دولت میانمار علیه مسلمانان همچنان ادامه دارد. این دولت همچنین از ورود مسئول ارشد سازمان ملل و بازرس ویژه به این کشور جلوگیری کرده است.
منفجر کردن جلیقه‌ انفجاری داعشی‌ها توسط ابوعزرائیل
ابوعزرائیل یکی از فرماندهان حشد الشعبی در عراق است که در خط مقدم مبارزه با تروریست‌های تکفیری داعش حضور دارد. در فیلم زیر انهدام بمب‌های جلیقه انفجاری تروریست‌های داعش توسط ابوعزرائیل را مشاهده می‌کنید. این تروریست‌ها قبل از انجام عملیات انتحاری خودکشی کرده بودند.
مستند «کره شمالی بدون رتوش»
آنچه که درباره کره شمالی نمی دانید
مخالفت اهل سنت با تقسیم عراق
رخی سران سیاسی اهل سنت این روز‌ها اقدام به شایعه پراکنی در چارچوب تجزیه عراق کرده‌اند که با موضع گیری شدید علمای سنی مواجه شد. علمای اهل سنت عراق با حمایت از نیرو‌های بسیج مردمی، مخالفت خود را با تجزیه کشورشان اعلام کردند.
پاکسازی بخش هایی از مرز سوریه و اردن
نیروهای ارتش سوریه و محور مقاومت بخش های دیگری از مناطق اشغال شده دست عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش در مرز سوریه و اردن را آزاد و پاکسازی کرد.
انتشار ویدیوی دوربین افسر پلیس از حادثه مرگبار لاس وگاس
حادثه تیراندازی یکشنبه شب در لاس وگاس تا کنون 59 کشته و 527 زخمی بر جای گذاشته و پلیس همچنان در پی کشف انگیزه قاتل از انجام این جنایت است. پلیس آمریکا به تازگی فیلمی از دوربینی که به یک افسر پلیس وصل بوده و از نمایی متفاوت این حادثه خونین تصویربرداری کرده، منتشر کرده است.
شهادت 50 شهروند سوری در حمله جنگنده های آمریکایی
جنگنده های آمریکایی در حمله به شهر رقه، 50 نفر از شهروندان سوری را به خاک و خون کشیدند.
تیراندازی در لاس وگاس با 250 کشته و زخمی
پلیس آمریکا اعلام کرد: در تیراندازی در منطقه ای در لاس وگاس، 50 نفر کشته و بیش از 200 نفر دیگر زخمی شدند.
واکنش رهبر دولت میانمار نسبت به جنایت‌ها علیه‌ مسلمانان
تعداد آوارگان روهینگیایی به بیش از 430 هزار تن رسیده است و بیش از نیمی از آوارگان مسلمان، کودکان هستند. «سوچی» رهبر دولت میانمار به سکوت خود در مقابل این جنایت‌ها ادامه می‌دهد و سخنرانی خود را نیز در مجمع عمومی سازمان ملل لغو کرده است.
تصاویر ناراحت کننده‌ای از آوارگان مسلمان روهینگیا
در اثر برخوردهای ضدحقوق بشری تاکنون بیش از 380 هزار نفر از مسلمانان روهینگایی آواره شده اند.
پاکسازی اطراف فرودگاه دیرالزور
ارتش و نیروهای مقاومت موفق شدند منطقه شرق دیرالزور و اطراف فرودگاه را پاکسازی کنند.
تخریب خانه تاریخی ارنست همینگوی در طوفان ایرما
خانه تاریخی ارنست همینگوی نویسنده معروف آمریکایی بر اثر طوفان ایرما تخریب شد. طوفان ایرما پس از در نوردیدن جزایر کارائیب پیش از آن که به ایالت فلوریدای آمریکا برسد کوبا را در هم کوبید. خانه تاریخی ارنست همینگوی نویسنده معروف آمریکایی در هاوانا پایتخت کوبا بر اثر طوفان ایرما تخریب شد. گفتنی است؛ همینگوی خالق کتاب‌های ماندگاری از جمله پیرمرد و دریا و وداع با اسلحه است.