موشن گرافیک «مالکوم ایکس»
۲۱ گلوله تاوان چند دهه مبارزه علیه تبعیض انسانی در آمریکا
نماهنگ مراسم عزاداری شام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در حسینیه امام خمینی
مراسم سوگواری و عزاداری ریحانة الرسول، حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها در شام شهادت آن اسوه‌ی عصمت و پاکدامنی، دیشب (سه‌شنبه) با حضور رهبر انقلاب اسلامی، جمعی از مسئولان کشور و مردم دلداده‌ی اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله برگزار شد. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR گوشه‌هایی از مراسم عزاداری را، در قالب این نماهنگ منتشر کرد.
نوحه‌خوانی حاج منصور ارضی در حسینیه امام خمینی
اولین شب مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها، با حضور رهبر انقلاب اسلامی، جمعی از مسئولان نظام و مردم دلداده‌ی اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام،دیشب (شنبه) در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله برگزار شد.
رئیس سازمان اوج: افتخار می‌کنیم پول تولیداتمان را از سفارتخانه‌های دولت‌های حامی داعش نمی‌گیریم
احسان محمدحسنی رئیس سازمان هنری‌رسانه‌ای اوج در آیین اختتامیه هفتمین جایزه سینمایی ققنوس گفت: افتخار می‌کنیم پول تولیداتمان را از سفارتخانه‌های دولت‌های حامی داعش نمی‌گیریم.
نماهنگ «وحدت در دشوارترین میدان‌ها»
پایگاه اطلاع‌‌رسانی KHAMENEI.IR براساس بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب درباره وحدت شیعه و سنی نماهنگ«وحدت در دشوارترین میدان‌ها» را منتشر کرد.
اکبر عبدی: رهبر انقلاب پیگیر مراحل درمانم بودند
اکبر عبدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون گفت: در طول مراحل درمانم، آقا دو بار جویای احوالم شدند.
روایت تهیه کننده «فیلشاه» از چک ۱۰۰ میلیونی که «شاهزاده روم» را نجات داد
جعفری، تهیه کننده انیمیشن های فیلشاه و شاهزاده روم وجه تمایز گروه خود با دیگر گروه ها را تجربه هایی می داند که خرد خرد به دست آوردند و بزرگ شدند. آن قدر بزرگ که کمپانی های بزرگ انیمیشن سازی دنیا به دنبال همکاری مشترک با این کمپانی جوان ایرانی هستند.
سخنان جنجالی ابراهیم حاتمی‌کیا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر
ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان فیلم سینمایی «به وقت شام» پس از دریافت سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی جشنواره، اظهاراتی جنجالی مطرح کرد.
اهدای سیمرغ بهترین کارگردانی به بهرام توکلی و ابراهیم حاتمی کیا
سیمرغ بهترین کارگردانی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به طور مشترک به بهرام توکلی برای فیلم تنگه ابوقریب و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم به وقت شام اهدا شد.
کارن همایون‌فر: این سیمرغ متعلق به کسانی است که جان‌شان را دادند تا این جشن باشکوه برگزار شود
کارن همایون‌فر پس از دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر گفت: این سیمرغ برای حاتمی‌کیا و تمام کسانی است که جان‌شان را دادند تا این جشن باشکوه برگزار شود‌.
هادی محمدیان: هزینه های انیمیشن «فیلشاه» از پول چای و کیک پیکسار هم کمتر بود
هادی محمدیان و سازندگان فیلشاه در ابتدای راهی هستند که والترالیاس بنیانگذار پیکسار نزدیک به یک قرن پیش ایستاده بود. اما حالا انیماتورهای ایرانی از استعداد و توان خود برای رقابت با کمپانی های بزرگ انیمیشن دنیا میگویند ...