مصاحبه با مردم چندساعت قبل و بعد حمله موشکی سپاه به داعش
برنامه «آرمان پلاس شهر» در قسمت پنجاه و دوم خود فیلمی از مصاحبه با مردم چندساعت قبل و بعد حمله موشکی سپاه به داعش را منتشر کرد.
موزیک ویدیو «دولت کاریکاتور» باصدای نیما علامه
تولید این اثر پس از بیانات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در دیدار با شرکت کنندگان در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام که فرمودند: «ملت ما عاشق مبارزه با صهیونیست هاست» با همکاری موسسه فرهنگی هنری دلصدا و شبکه اینترنتی نصر تی وی و با خوانندگی نیما علامه و شعر از میلاد عرفان پور انجام شده است.
موشن کمیک «جنگ‌های نامنظم»
به مناسبت سالگرد شهید مصطفی چمران
موشن کمیک «جنگ‌های نامنظم» درباره عملکرد ستاد جنگ‌های نامنظم جنگ با فرماندهی شهید دکتر مصطفی چمران توسط خانه طراحان انقلاب منتشر شد.
نماهنگ «زیر بار منّت شهیدان»
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR نماهنگ«زیر بار منت خانواده شهیدان هستیم» را منتشر کرد.
نماهنگ «آتش به اختیار»
«شما افسران جوان جنگ نرم هستید. گاهی اوقات انسان احساس می کند دستگاه های مرکزی فکر و فرهنگ و سیاست دچار اختلالند. اینجا جای همان آتش به اختیار است. یعنی باید خودتان تصمیم بگیرید، فکر کنید، پیدا کنید، حرکت کنید و اقدام کنید.»
مراسم شب بیست و پنجم ماه مبارک رمضان در مسجد ارک تهران
مراسم شب بیست و پنجم ماه مبارک رمضان با نوای حاج منصور ارضی و با حضور پرشور مردم مومن و شب زنده دار در مسجد ارک تهران برگزار گردید.
توصیه اخلاقی رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام
در هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان، سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام، جمعی از مدیران ارشد دستگاه‌های مختلف و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با رهبر انقلاب دیدار کردند.
ترانه «ای دریغا» با صدای محسن چاوشی و سینا سرلک
ترانه «ای دریغا» با صدای محسن چاوشی و سینا سرلک همزمان با انتشار فصل دوم سریال شهرزاد منتشر شد.
مراسم شب بیست و چهارم ماه مبارک رمضان در مسجد ارک تهران
مراسم شب بیست و چهارم ماه مبارک رمضان با نوای حاج منصور ارضی و با حضور پرشور مردم مومن و شب زنده دار در مسجد ارک تهران برگزار گردید.
موزیک ویدیوی «دلخوشی» در همدلی با کودکان سرطانی منشتر شد
موزیک ویدیو «دلخوشی» به کارگردانی سید مهران علوی با صدای مرتضی گلی و با نقش‌آفرینی جمعی از هنرمندان در همدلی با کودکان سرطانی توسط مرکز آوای انقلاب اسلامی منتشر شد.
شعرخوانی طنر محمدحسین مهدویان در محضر رهبرانقلاب
در جلسه اخیر شعرا با رهبر انقلاب، محمدحسین مهدویان (شاعر طنز) شعری خواند که مورد توجه و تحسین رهبر انقلاب قرار گرفت.