راه نجات اقتصاد کشور/ گام اول
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز از سال ۱۳۹۵ در اجتماع انبوه و پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی علیه‌السلام، در سخنان مهمی با تبیین معنای حقیقی و «اهداف پنهان و خطرناک تفکر تسلیم‌طلبانه‌ای» که آمریکا و عده‌ای در داخل سعی می‌کنند با ارائه‌ی یک دو راهی دروغین و مصنوعی، به ذهن نخبگان و افکار عمومی ملت ایران تزریق کنند، ده پیشنهاد اساسی برای «اقدام و عمل» در زمینه‌ی «اقتصاد مقاومتی» بیان کردند. پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در پایان سال ۹۵ در مجموعه نماهنگ «راه نجات اقتصاد» این ۱۰ راه را بازخوانی می کند.
«اگر تولید نداشته باشید واردات جای آن را می‌گیرد»
دیدار دست‌اندرکاران راهیان نور با رهبر معظم انقلاب
حمایت از حقوق مصرف‌کننده
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری (leader.ir) در آستانه روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به بازخوانی بیانات معظم‌له در مورد تولید داخلی و ضرورت توجه به کیفیت در تولیدات داخلی در قالب کلیپی تصویری با عنوان «حمایت از حقوق مصرف‌کننده» می‌پردازد.
موشن گرافیک «اقتصاد مقاومتی»
اقتصاد مقاومتی، راه حل گرفتار نشدن در بحرانها
مستند برنامه ثریا درباره برج‌سازي بانک‌ها
برنامه ثریا در این برنامه خود به فعالیت‌های غیراخلاقی بانک‌ها می‌پردازد؛ بانک‌هایی که با سوءاستفاده از سرمایه مردم که نزد آن‌ها امانت است به جای رونق بخشیدن به اقتصاد برای خود برج‌سازی می‌کنند.
راه عبور از رکود
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت روز بیست و یکم مرداد که روز حمایت از صنایع کوچک می‌باشد، کلیپ صوتی «راه عبور از رکود» را منتشر می‌کند.
برنامه ششم و «سوگندی که نقض آن کفاره دارد»
لایحه برنامه ششم توسعه که برای اولین بار در تاریخ ۷۰ ساله برنامه ریزی در ایران سال گذشته از سوی مجلس به دلیل مغایرت های اساسی با اسناد بالادستی، اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت رد شده بود این هفته بار دیگر به مجلس ارسال شد .
تولید داخلی مقدس است
فعالان فرهنگی، رسانه ای و... در این کلیپ کوتاه از ضرورت حمایت از تولید داخلی می گویند.
جزئیات پرونده‌های حقوق‌های نجومی
گزیده تازه‌ترین اظهارات رئیس سازمان بازرسی کشور
ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور شب گذشته با حضور در برنامه تیتر امشب جزئیات برخی از پرونده‌های حقوق‌های نجومی را فاش کرد.
وقتی نعمت‌زاده چوب لای چرخ پتروشیمی‌ها می‌گذارد
کارشناسان و مسئولان صنعت پتروشیمی در گفت‌وگو با دوربین فارس از پیامدها و پشت پرده‌های یک تصمیم در وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌گویند.
مسئله اصلی/ لزوم ایفای نقش بانک‌ها
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه کلیپ صوتی «مسئله اصلی» را درباره‌ی اقتصاد منتشر می‌کند. دهمین قسمت این مجموعه درباره‌ی لزوم ایفای نقش بانک‌ها در اقتصاد مقاومتی است.
۱