مستند «بازی در مسکو»
جدیدترین مستند برنامه ثریا
مستند «بازی در مسکو» به بررسی ظرفیت‌های مغفول در مسکو و ارائه راهکار درخصوص استفاده از این بازار می‌پردازد.
اهداف محقق نشده برجام از زبان رئیس بانک مرکزی
ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی شب گذشته در برنامه اقتصادی "نگاه یک" شبکه یک سیما از اهداف محقق نشده برجام گفت.
اعتراض به بیسکویت وارداتی
یکی از اعضای پارلمان بخش خصوصی در نشست دیروز هیات نمایندگان اتاق بازرگانی با در دست گرفتن بیسکویت به واردات بیسکویت خارجی اعتراض کرد.
اختراع سه جوان ایرانی که صنعت نفت را از وابستگی به انگلیس خودکفا کرد
اختراع این سه جوان ایرانی بخش مهمی از صنعت نفت را از وابستگی به انگلیس خودکفا کرد.
سیف: نگرانی‌های کاذبی که درباره بانک‌ها برای مردم به وجود می‌آورند درست نیست
ولی‌الله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی در حاشیه جلسه هیأت دولت گفت: نگرانی‌های کاذبی که درباره بانک‌ها برای مردم به وجود می‌آورند درست نیست.
جنگ واقعی، جنگ اقتصادی
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «جنگ واقعی، جنگ اقتصادی» را براساس بیانات رهبر انقلاب اسلامی منتشر کرد.
تولید، ستون فقرات اقتصاد
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR نماهنگ «تولید، ستون فقرات اقتصاد» را بر اساس بخشی از بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی جایگاه «تولید» در حل مشکلات اقتصادی منتشر کرد.
فیلم کارگران اخراج‌شده داروگر درب کارخانه
تعدادی از کارگران کارخانه داروگر به‌دلیل آنچه بی‌انضباطی خوانده شده است امروز بدون اطلاع قبلی از کار بیکار شدند. این افراد برای تعیین تکلیف وضعیت خود جلوی درب این کارخانه نیز تجمع کردند.
درآمد ۶۰۰۰ میلیاردی یک بانک از جریمه دیرکردی که «حرام» است!
در حالی که علما و مراجع تقلید دریافت جریمه دیرکرد توسط بانک‌ها را حرام می‌دانند، به تازگی آمار جالبی از یک بانک منتشر شد که نشان می‌دهد این بانک در ۹ ماه نخست سال ۹۵ بیش از ۶۴۰۰ میلیارد تومان (۵۴ درصد کل درآمد بانک) از جریمه دیرکرد مردم درآمد کسب کرده است.
راه نجات اقتصاد کشور/ گام اول
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز از سال ۱۳۹۵ در اجتماع انبوه و پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی علیه‌السلام، در سخنان مهمی با تبیین معنای حقیقی و «اهداف پنهان و خطرناک تفکر تسلیم‌طلبانه‌ای» که آمریکا و عده‌ای در داخل سعی می‌کنند با ارائه‌ی یک دو راهی دروغین و مصنوعی، به ذهن نخبگان و افکار عمومی ملت ایران تزریق کنند، ده پیشنهاد اساسی برای «اقدام و عمل» در زمینه‌ی «اقتصاد مقاومتی» بیان کردند. پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در پایان سال ۹۵ در مجموعه نماهنگ «راه نجات اقتصاد» این ۱۰ راه را بازخوانی می کند.
«اگر تولید نداشته باشید واردات جای آن را می‌گیرد»
دیدار دست‌اندرکاران راهیان نور با رهبر معظم انقلاب
حمایت از حقوق مصرف‌کننده
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری (leader.ir) در آستانه روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به بازخوانی بیانات معظم‌له در مورد تولید داخلی و ضرورت توجه به کیفیت در تولیدات داخلی در قالب کلیپی تصویری با عنوان «حمایت از حقوق مصرف‌کننده» می‌پردازد.
موشن گرافیک «اقتصاد مقاومتی»
اقتصاد مقاومتی، راه حل گرفتار نشدن در بحرانها
۱