اردوی جهادی «منتظران خورشید» در منطقه احمدفداله
اردوی خدمت رسانی و سازندگی " جبهه جهادی منتظران خورشید " همزمان با نوروز 96 در منطقه صعب العبور احمدفداله در شهرستان دزفول برگزار شد. این منطقه دارای یکصد روستا می باشد که متاسفانه فاقد امکانات اولیه حیات همچون راه و اب و برق و تلفن و خانه و سرویس بهداشتی و ... می باشد که در مرز 3استان خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری واقع شده و جهادگران طی دو سال قبل فعالیتهای ارزشمندی را در محرومیت زدایی از این منطقه انجام داده اند.
بزرگترین آرزوی شما برای سال 96 چیه؟
قسمت سوم مجموعه تصویری آمپاس با محوریت سوال «بزرگترین آرزوی شما برای سال 96 چیه؟» توسط سفیر فیلم منتشر شد.
تشخیص وزیر از حوزه کاری وزرات اطلاعات!
سید محمود علوی وزیر اطلاعات، شب گذشته در برنامه گفتگوی ویژه خبری برای پاسخگویی به سوالات حاضر شد و در قسمتی از برنامه وقتیکه مجری برنامه تلاش کرد تا وزیر اطلاعات در موضوع فضای مجازی و اشراف اطلاعاتی برآن صحبت کند، علوی سعی داشت با اصرار عجیبی به ارائه جزئیات فنی مذاکرات هسته‌ای و دست‌آوردهای برجام بپردازد!
نسخه رهبری برای ازدواج آسان
این موشن کمیک برگرفته از فرمایشات و توصیه های مقام معظم رهبری در باب ازدواج و لزوم برگزاری آسان مراسم ازدواج از سوی خانواده های ایرانی بوده و توسط نصرTV تولید شده است.
بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم کاشت نهال
هم‌زمان با هفته‌ی منابع طبیعی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی پیش از ظهر چهارشنبه هجدهم اسفندماه95 دو اصله نهال میوه کاشتند. فیلم بیانات ایشان در این مراسم منتشر شده است.
هر ایرانی یک درخت
هر سال در یکی از روزهای هفته‌ی منابع طبیعی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای ترویج سنت درختکاری، نهالی را می‌کارند. به همین مناسبت، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR نماهنگ هر ایرانی یک درخت را با استفاده از بیانات رهبر انقلاب منتشر می‌کند.
فیلم سرقت مسلحانه از صرافی خیابان فردوسی
سارقان مسلحی که هفته گذشته مبادرت به سرقت مسلحانه از یک صرافی در حوالی میدان فردوسی کرده و با شلیک گلوله، یک نفر را هم مصدوم کرده بودند، ظرف مدت یک هفته دستگیر شدند. فیلم این سرقت مسلحانه به تازگی منتشر شده است.
از پروژه های فضایی و پرتاب ماهواره چه خبر؟!
برنامه ثريا با موضوع صنعت فضايي
برنامه ثریا پس از دوماه تعطیلی، چهارشنبه گذشته در اولین برنامه خود به بررسي آخرين وضعيت پروژه هاي فضايي کشور و ميزان تحقق اهداف تعيين شده براي اين فناوري در سالهاي اخير پرداخت و به همین منظور در گزارشي با دانشجويان هوا و فضای دانشگاه امير کبير گفتگو کرد.
باید کار کرد...
نماهنگی از بیانات رهبر انقلاب درباره مشکلات استان‌های جنوبی
تجمع اعتراض آمیز متقاضیان مسکن مهر مقابل مجلس
متقاضیان مسکن مهر همزمان با استیضاح وزیر راه و شهرسازی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده و خواستار برکناری «آخوندی» وزیر راه و شهرسازی شدند.
حال و هوای برفی حرم مطهر امام رضا (ع)
شب گذشته به علت بارش برف، حرم مطهر امام رضا (ع) سفید پوش شد.
شکستن سد و جاری شدن سیل در جهرم
بارش شدید باران در برخی استان ها از جمله استان فارس باعث جاری شدن سیل شده است.