بين‌الملل -
گزارشی از خیانت‌های پاریس علیه تهران
نگاهی به روابط ایران و فرانسه در طول تاریخ نشان می‌دهد که پاریس همواره ایران را به عنوان یک کارت برای معامله با سایر طرف‌های مذاکراتی خود نشان داده است.
حسن رشوند
نگاهی به پرونده حقوق بشر آمریکا اثبات کننده عدم حقانیت مقامات کاخ سفید در صیانت از حقوق بشر است که حمله به هواپیمای مسافربری نه اولین نقض حقوق بشر بود و نه آنچه امروز از سوی این رژیم و حامیان او در اقصی نقاط جهان رخ می‌دهد ، آخرین خواهد بود.
طبق آخرین گزارش مستند منتشره، لیست بلندی از انواع نقض‌های جدید حقوق بشری در کارنامه سیاه امریکا به چشم می‌خورد
هر چند که باید گفت: نقض حقوق بشر و جنایت علیه بشریت یکی از موارد لا‌ینفک ساختاری و کارکردی سیاست‌های امریکا است، اما در عین حال باید گفت: امریکایی‌ها در تاریخ خود انواع و اقسام جنایت‌ها را نسبت به مردم دنیا و جوامع بشری روا می‌دارند.
حقوق بشر آمریکا یی رسوا شد
این هفته یادآور رنج و مرارت‌های مردم انقلابی ایران اسلامی و زخم‌های فراموش‌نشدنی آمریکا و اذنابش بر پیکره انقلاب است.
جنایات بی پایان شیطان بزرگ
قرن بیستم عرصه تجاوزات ایالات متحده با تبدیل آمریکا به کشوری قدرتمند و صاحب ثروت، خوی استعمارگری اروپایی‌ها به ساکنان این سرزمین نیز منتقل شد و به همین خاطر با آغاز قرن بیستم به تدریج این کشور به بزرگ‌ترین متجاوز جهانی مُبدّل شد و بسیاری از ملّت‌ها طعم تلخ زیاده خواهی‌ها و تجاوزات را چشیدند.
به بهانه هفته حقوق بشر آمریکایی؛
آمریکا در صدر کشور‌هایی بود که رژیم صدام را به تسلیحات شیمیایی و بیولوژیک مجهز کرد. تاکنون نام ۱۸ شرکت آمریکایی که تحت نظارت کاخ سفید در انتقال مواد و ادوات جنگ افزار‌های شیمیایی به رژیم صدام نقش‌آفرینی کرده‌اند، فاش شده است.
قانونی کردن نظام سلطه به بهانه حقوق بشر
حقوق بشر در نظام سلطه و در عصر جاهلیت مدرن همواره دستاویزی در دست قدرت‌های غربی به‌ویژه شیطان بزرگ بوده تا با توسل به آن اهداف خود را در سایر کشورها محقق نمایند.
آمریکا : به مهاجرستیزی ادامه می‌دهیم
این روز‌ها خبر برخورد غیرانسانی رژیم آمریکا با پناهجویان در صدر اخبار رسانه‌ها قرار دارد. این رفتار صدای شخصیت‌های سرشناس آمریکایی را هم درآورده است.
سید‌عبدالله متولیان
ششم تا دوازدهم تیرماه هر سال (به مناسبت ترور مسئولان نظام اسلامی در هر سه قوه در ۶ و ۷ تیرماه تا حمله مستقیم امریکا به هواپیمای مسافری) که از سوی حضرت امام خامنه‌ای (از سال ۹٤) به‌عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر امریکایی نام‌گذاری شده است...
دست گرم آمریکا بر پشت صدام
دولت آمریکا سهم زیادی در مسلح کردن رژیم صدام و پشتیبانی سیاسی، اقتصادی و نظامی از آن رژیم داشت. در این‌جا برخی از کمک‌های دولت آمریکا، که از سوی رسانه‌های غربی فاش شده، فهرست شده است. بدون شک سهم دولت آمریکا در مسلح کردن رژیم صدام بیش از این بوده است.
۱