معاون استاندار و فرماندار شاهرود
ورزش همگانی از اداره های شاهرود آغاز شود

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری فرمانداری شاهرود محمد کرم محمدی در نشست شورای ورزش همگانی شهرستان شاهرود، افزود: کارمندان اداره های شهرستان ماهی یک بار روز جمعه در جاده سلامتی پیاده روی داشته باشند و هر بار میزبانی این کار را یک مجموعه بر عهده بگیرد. وی با اشاره به اهمیت ورزش در تامین سلامت عمومی جامعه به ویژه بانوان، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی باید زمینه های لازم برای انجام ورزش های همگانی در میان بانوان کارمند و بانوان خانه دار را فراهم بیاورند.

مهندس محمدی با بیان اینکه نخستین پیاده روی به میزبانی شهرداری انجام می شود، تصریح کرد: برای افزایش حضور کارمندان و خانواده های آنان می توان از بسته های تشویقی و یا اهدای جوایز به صورت قرعه کشی هم استفاده کرد معاون استاندار سمنان بر لزوم استفاده مردم از امکانات ورزشی دستگاه های اجرایی تأکید کرد و گفت: دانشگاه ها برای استفاده مردم از امکانات ورزشی آن ها سخت گیری نداشته باشند و دستکم دسترسی کارکنان خود را فراهم کنند.
محمدی اضافه کرد: با توجه به همکاری نداشتن بخشی از کشورهای دنیا، هزینه های زندگی افزایش یافته و معیشت مردم سخت تر شده بخشی از هزینه های دارو و درمان نیز افزایش یافته است.
وی یادآور شد: هرچند یکی از بزرگ ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید طرح تحول سلامت بود اما می توان با توسعه ورزش از بسیاری از بیماری ها در نتیجه تحمیل هزینه های درمانی به خانواده ها جلوگیری کرد.