با پی گیری ستاد راهبردي سرمايه گذاري و توسعه ساری
کلنگ مرکز همایش های بین الملی ساری به زمین زده می شود

به گزارش خبرنگار جوان از مازندران، فرماندار ساری گفت:با پی گیری مجدانه و شبانه روزی ستاد راهبردی سرمايه گذاري در اولین قدم کلنگ مرکز همایش های بین الملی  ساری هفته آینده با حضور آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران و ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران به زمین زده می شود.

جواد واحدی افزود: در برپایی نمایشگاه در ساری دچار مشکل جدی هستیم و  ایجاد این  مرکز همایش های بین الملی ونمایشگاهی برای ساری یک ضرورت اساسی است.

وی با بیان اینکه با هوشمندی و تدبیر مقام معظم رهبری سال 93، اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گذاری شد خاطر نشان کرد:لازمه تحقق شعار سال، مدیریت جهادی و عزم ملی است.

واحدی اظهار داشت: در برهه زمانی که درحال جنگ اقتصادی هستیم باید با تدبیر و مدیریت مناسب حماسه اقتصادی را رقم بزنیم.

فرماندار مرکز استان، در ادامه قرار گرفتن واژه فرهنگ در کنار اقتصاد را هوشمندانه دانست و تصریح کرد: با تحقق شعار امسال بخش اعظمی از مشکلات کشور حل می‌شود و از این‌رو باید از  همه ظرفیت‌ها در سایه دولت تدبیر و امید در جهت تحقق این شعاربهره برد.

واحدی افزود: این مرکز دارای ۵ ‌هزار متر فضای سرپوشیده نمایشگاهی و همچنین فضای اقامتی و هتل با ظرفیت ۱۰۰ اتاق و سالن اجتماعات یک‌هزار و ۲۰۰ نفره هم از دیگر امکانات این  مجموع بین الملی است.