مراکز آموزش علمی کاربردی گسترش دهنده علم، مهارت وکاربرد هستند
کد خبر: 951787
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003zbP
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان:
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان گفت: در سال جدید انتظار می‌رود، به منظور برند سازی رشته‌های دانشگاه در استان اصفهان هر مرکز در کلیه مقاطع خود رشته‌های شاخصی که دارای ویژگی آموزش در محیط کار و مهارتی می‌باشد را معرفی کند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،مهدی قیصری در اولین مجمع عمومی روسای مراکز علمی کاربردی در سال جدید با اشاره به اهداف رئیس جمهور آمریکا و معرفی سپاه پاسداران به عنوان تروریست، حمایت خود از سپاه را اعلام کرد و اظهار داشت: ما دانشگاهیان می بایست، اقدامات دشمنان کشور را با دقت زیر نظر داشته و رصد کنیم تا بتوانیم در جایگاه خود بهترین تصمیم گیری را در راستای دفاع از آرمان های نظام داشته باشیم و من به نمایندگی ازدانشگاهیان دانشگاه علمی کاربردی اقدام رئیس جمهور آمریکا را محکوم کرده و حمایت خود از نیرو های غیور سپاه را اعلام می کنم.
وی با بیان اینکه شعار دانشگاه علمی کاربردی"دانایی و توانایی" است، ادامه داد: از اهم فعالیت های ستاد مرکزی دانشگاه در سال گذشته میتوان به راه اندازی دفاتر کارآفرینی و برگزاری دوره های آموزشی برای مسوولین این دفاتر اشاره کرد. همچنین با توجه به اهمیت تحقق اهداف دانشگاه و لزوم ارتقاء آموزش دانشجویان، پایش مدرسان در چند سطح انجام شد.
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان تصریح کرد: رویکرد اداره گسترش دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان در سال جدید نیز هم افزایی مراکز در راستای اجرای دقیق آموزش های علمی مهارتی است و در همین راستا توجه بیشتری به اجرای درس کارورزی در مراکز و آموزش در محیط کار واقعی خواهیم داشت.
قیصری با بیان اینکه دانشجویان ولی نعمت های دانشگاه هستند و توجه به مطالبات آنها ضروری است، افزود: سال گذشته شورای تعامل دانشجویی تشکیل شد و دانشجویان جلساتی را در همین راستا برگزارکردند که خوشبختانه بازتاب های خوبی نیز داشته است.
وی ضمن قدردانی از همراهی روسای مراکز در سال گذشته، گفت: مشتاقم بحث کیفی سازی که از سال گذشته شروع شد را همچنان پیش بگیریم و با همکاری شما تمامی اهداف و برنامه های دانشگاه را عملیاتی کنیم.
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان با اشاره به برنامه های دانشگاه در سال جدید، ادامه داد: برنامه های سال 98ادامه سیاست ها و برنامه های سال گذشته البته با تاکید بر شعار سال یعنی "رونق تولید" است و انتظار می رود، به منظور برند سازی رشته های دانشگاه در استان اصفهان هر مرکز در کلیه مقاطع خود رشته های شاخصی که دارای ویژگی آموزش در محیط کار و مهارتی می باشد را معرفی کند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار