آغاز فروش گوشت نیمایی در فروشگاه‌ها از اول اردیبهشت
کد خبر: 951577
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003zY1
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
توزیع گوشت تنظیم بازاری در حالی از اول اردیبهشت ماه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از سرگرفته خواهد شد که قیمت‌ها نسبت به قبل تفاوت بسیاری دارد.
سرویس اقتصاد جوان آنلاین:  به گزارش «تسنیم»، همزمان با افزایش قیمت گوشت در بازار، دولت تصمیم به مداخله در بازار گرفت و از طریق عرضه گوشت با قیمت دولتی تلاش کرد بازار را مدیریت کند. گوشت‌هایی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شده‌بودند، از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای که مسئول توزیع گوشت تنظیم بازاری بودند، بین مردم توزیع شد.
ولی از چند روز قبل رسماً فروش گوشت تنظیم بازاری در این فروشگاه‌ها متوقف شد. مشاهدات میدانی «تسنیم» از سطح شهر حکایت از آن دارد که به تازگی برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای با درج اطلاعیه‌ای با این مضمون که «در این فروشگاه گوشت تنظیم بازاری توزیع می‌شود» نسبت به فروش گوشت تنظیم بازاری اقدام می‌کنند، اما قیمت فروش این گوشت‌ها با دور قبل تفاوت دارد.
فروشگاه‌ها می‌گویند: دور جدید فروش گوشت تنظیم بازاری در حالی آغاز شده که این گوشت‌ها با ارز نیمایی وارد شده‌اند و طبیعتاً گرانتر از گوشت‌هایی هستند که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شدند.
بنابراین زین پس گوشت تنظیم بازاری با ارز نیمایی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع می‌شود. برخی از این فروشگاه‌ها اعلام کرده‌اند که از اول اردیبهشت گوشت تنظیم بازاری با ارز نیمایی فروخته می‌شود.
گوشت گوساله تنظیم بازار که یکی از شرکت‌ها قبلاً با ارز ۴۲۰۰ تومان وارد کرده بود، هنوز در بازار هست، ولی تا پنج روز دیگر قطع می‌شود. توقف واردات گوشت قرمز با ارز ۴۲۰۰ تومانی غیر قانونی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار