سپاه پاسداران با نابودی داعش خدمت بزرگی به بشریت کرد
کد خبر: 951290
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003zTO
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
نماینده ولی فقیه در کردستان:
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: امریکا با ایجاد داعش و گروه‌های تروریستی تمام دنیا را ناامن کرد اما سپاه پاسداران با مقابله و ایستادگی با تروریست‌های داعش خدمت به بزرگی به بشریت کرد.

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار جوان در سنندج با اشاره به اتهام به سپاه جمهوری اسلامی از سوی امریکا به تروریست‌بودن، اظهار داشت: حمایت امریکا از داعش و مداوای آنها در اسراییل سند معتبر تروریست‌بودن خود آنهاست.

وی با بیان اینکه امروز سپاه جمهوری اسلامی در اوج اقتدار است افزود:  سپاه در تمام مرزها حضور دارد، تروریست‌ها خود اعتراف کرده‌اند سپاه پاسداران عامل ناکامی آنها در دستیابی به مقاصدشان در خاورمیانه بوده که علیرغم خرج کردن هفت تریلیون دلار نتیجه‌ای نگرفتند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری همه ملت ایران را سپاهی، بسیجی و طرفدار سپاه دانست و افزود: درگیر شدن آمریکا با سپاه در حقیقت درگیرشدن با تمام ملت ایران است.

وی اذعان داشت: امریکا با ایجاد داعش و گروه‌های تروریستی تمام دنیا را ناامن کرد اما  سپاه پاسداران با مقابله و ایستادگی با تروریست‌های داعش خدمت به بزرگی به تمام بشریت کرد.

به گفته حسینی‌شاهرودی، همه کشورهای اسلامی قدردان خدمات سپاه جمهوری اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه تمام پایگاه‌های امریکا در منطقه در تیررس موشک‌های ایران قرار دارد گفت: سپاه با سرفرازی توانسته نیروهای امریکایی را در منطقه با ذلت و خواری شکست دهد.

وی همچنین به خدمات سپاه در راستای محرومیت‌زدایی، توسعه و آبادانی و سازندگی و خدمت به مردم اشاره کرد و گفت: امروز اگر مشکل و بحرانی در کشور بوجود آید سپاه در زمینه محرومیت‌زدایی وارد عمل می‌شود، امسال نیز با این رویکرد ۲ هزار پروژه در مناطق محروم استان قبول کرده است.

حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه امریکا با اعمال تحریم و فشار اقتصاد علیه ملت ایران درصدد دستیابی به منافع خود و ضربه‌زدن به ایران است، گفت: علیرغم فشارهای اقتصاد ایران هرگز تسلیم سیاست‌های فریبنده امریکا قرار نمی‌گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان  با اشاره به اختلافات میان نظامیان امریکا و ضعف روحیه نظامیان گفت: امریکا از اقتدار ایران و ضربه‌زدن ایران به پایگاه‌هایش در هراس است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار