شرکت پالایش نفت اصفهان در نمایشگاه بین‌المللی تهران می‌درخشد
کد خبر: 951289
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003zTN
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست ۹۸ برگزارشد
هجدهمین نمایشگاه بین المللی با نام حمایت از تولید ملی ومجموعه‌های تولیدی-صنعتی و خدماتی، مراکز عالی آموزشی و تحقیقاتی، شرکت‌های دانش بنیان، استارت اپ ها، مجموعه‌های فرهنگی و گردشگری، سازمان‌های مردم نهاد و نمایندگان برخی کشور‌های خارجی به مدت ۴ روز ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، به نقل از ستاد خبری هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست مراسم افتتاحیه هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست ۹۸ با حضور ریاست سازمان حفاظت محیط زیست و مقامات ارشد وزارت کشور، امورخارجه، نیرو، راه و شهرسازی و شهرداری تهران،  در ۲۴ فروردین ماه در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار ‌شد.
هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست، در سالی که به نام حمایت از تولید ملی مزین گشته است با هدف معرفی اهمیت و جایگاه موضوع محیط زیست و توسعه پایدار در تداوم و رونق تولید با حضور مجموعه‌های تولیدی-صنعتی و خدماتی، مراکز عالی آموزشی و تحقیقاتی، شرکت‌های دانش بنیان، استارت اپ ها، مجموعه‌های فرهنگی و گردشگری، سازمان‌های مردم نهاد و نمایندگان برخی کشور‌های خارجی به مدت ۴ روز ادامه دارد.
در این نمایشگاه بیش از ۶۰۰ شرکت و نهاد در قالب ۷ سالن حضور دارند ودر عین حال هر سالن به یک موضوع خاص اختصاص یافته و نهاد‌ها و شرکت‌های مرتبط با آن موضوع در سالن حضور خواهند یافت.
رد پای آب، حیات وحش و تنوع زیستی، جنگل، سرزمین پایدار، هوای پاک، انرژی پاک و رد پای کربن و زمین پاک، شهر پایدار و جوامع پایدار از جمله موضوعاتی است که هر یک در سالن‌های مجزا موضوعات مختلفی را برای بازدیدکنندگان به نمایش خواهند گذاشت.
اختتامیه نمایشگاه نیز عصر روز سه شنبه ۲۷ فروردین همراه با رونمائی از آهنگی با مضمون محیط زیست و  تقدیر از فعالان محیط زیست، محیطبانان فعال، صنایع سبز و غرفه‌های برتر برگزار می شود.
شایان ذکراست هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست از تاریخ ۲۴ فرودین ماه سال ۱۳۹۸ به‌مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در فضایی به مساحتی بیش از ۱۰ هزار متر برگزار می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار