رونق تولید در شرایط اقتصادی حاضر نیازی اجتناب‌ناپذیر است
کد خبر: 950538
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003zHG
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
وزیر اقتصاد:
وزیر اقتصاد با تأکید براینکه موضوع رونق تولید، در شرایط اقتصادی حاضر یک نیاز ضروری و اجتناب‌ناپذیر است، گفت: تمام تلاش ما این است که مراقبت کنیم بخش تولید به مشکل بر نخورد و قطعاً به همین سبب جلوی وارد آوردن فشار مضاعف مالیاتی به این بخش را خواهیم گرفت.
سرویس اقتصاد جوان آنلاین: فرهاد دژپسند در گردهمایی سراسری معاونین و رؤسای سازمان‌های وابسته و مدیران کل ستادی و استانی وزارت اقتصاد به منظور تبیین برنامه‌ها و مأموریت‌های پیش رو در سال ۱۳۹۸ که در این وزارتخانه برگزار شد، گفت: وزارت اقتصاد باید برای ایفای نقشی ویژه، اساسی و مؤثر در رونق تولید از تمامی ظرفیت‌های خود در نظام بانکی، صنعت بیمه، خزانه داری، مناطق آزاد و بورس، حداکثر بهره‌برداری را انجام دهد.
وی با یادآوری اینکه تمام تلاش ما این است که مراقبت کنیم بخش تولید به مشکل بر نخورد و قطعاً به همین سبب جلوی وارد آوردن فشار مضاعف مالیاتی به این بخش را خواهیم گرفت، تأکید کرد: به سازمان مالیاتی مأموریت داده‌ام با سرعت‌بخشی به فرآیند تکمیل بانک اطلاعاتی خود و اتصال شبکه‌ای به سایر دستگاه‌ها تور مالیاتی را گسترده کرده و با شناسایی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی دارای فرار یا اجتناب مالیاتی، امکان افزایش درآمد‌های پایدار را برای دولت فراهم کند.
وزیر اقتصاد گفت: من معتقدم اگر چرخ تولید بچرخد قطعاً چرخ اقتصاد نیز خواهد چرخید. مطمئن باشید رونق تولید می‌تواند موجب افزایش سودآوری تولید‌کنندگان و حتی افزایش سرمایه‌گذاری‌های جدید و ایجاد اشتغال شود که این نیز خود می‌تواند زمینه افزایش درآمد‌های مالیاتی بدون ایجاد فشار مضاعف به بنگاه‌های اقتصادی را موجب شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار