برگزاری مراسم چهارشنبه‌سوری در بوستان‌های تهران
کد خبر: 949254
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003ywY
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از اجرای برنامه‌های ویژه در ارتباط با چهارشنبه پایان سال در بوستان‌های شهر تهران خبر داد و گفت: این برنامه‌ها همراه با جشن و آتش بازی و نورافشانی خواهد بود.

جوان آنلاین: حسن خلیل آبادی با اشاره به برنامه‌های مدیریت شهری در روزهای پایانی سال و استقبال از بهار، اظهار کرد: در این بخش معاونت‌ها و سازمان‌های مربوطه در شهرداری تهران ملزم به اجرای برنامه‌های پیش بینی شده هستند.

وی تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران طی جلسات متعدد با معاونت‌ها و بخش‌های مرتبط با طرح استقبال بهار، راهکارهای لازم را برای آنها طراحی کرده و از مسئولان مربوطه خواسته شده است که در این زمینه به صورت جدی فعالیت داشته باشند.

خلیل آبادی ادامه داد: طرح استقبال از بهار از روزهای گذشته شروع شده است و البته انتظار می‌رود این برنامه‌ها به صورت ملموس تر در شهر تهران ادامه پیدا کند تا شهروندان آثار فرارسیدن بهار و سال جدی را در شهر تهران نیز حس کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در ادامه به برنامه ویژه مدیریت شهری در رابطه با چهارشنبه پایان سال اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته این برنامه با حفظ همه جوانب در بوستان‌ها شهر تهران انجام می‌شود.

وی افزود: برای برگزاری مراسم‌ چهارشنبه پایان سال، جلساتی با نیروی انتظامی برگزار شده است و امیدواریم شهروندان در روزهای پایانی سال از برنامه‌های در نظر گرفته شده از سوی مدیریت شهری تهران نهایت استفاده را ببرند. ضمن اینکه در چهارشنبه پایان سال برنامه جشن ، آتش بازی و نورافشانی در بوستان‌های شهر تهران انجام می‌شود.

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار