ساماندهی بزرگ‌ترین پایانه مسافری دریایی ایران در آستانه نوروز ۹۸
کد خبر: 949151
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003yut
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان از اجرای پروژه ساماندهی ورودی بندر شهید حقانی بندرعباس به عنوان بزرگ‌ترین پایانه مسافری دریایی ایران خبر داد.
‌حمیدرضا محمدحسینی با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای طرح تسهیل سفر‌های دریایی نوروز ۹۸، هم اکنون پروژه ساماندهی ورودی بندر شهید حقانی مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد که با اجرای آن، امکان تردد آسان‌تر مسافران دریایی و روان‌سازی ترافیکی در این مسیر فراهم خواهد شد. وی افزود: این پروژه، در کنار طرح ساماندهی سردرب ورودی بندر شهید حقانی، همخوانی و هماهنگی لازم را با طرح‌های بالادستی دارد.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر ادامه داد: در این طرح، ۲۰۰ متر خیابان کندرو با عرض هفت متر، به منظور مدیریت ترافیک ورودی از شهر بندرعباس به بندر شهید حقانی در دست احداث است. محمدحسینی خاطرنشان کرد: احداث ۵۰۰ مترمکعب دیواره ساحلی، محوطه‌سازی، بهسازی و تکمیل تأسیسات روشنایی، احداث راه‌بندها، زیرسازی و آسفالت، پیاده‌روسازی و احداث فضای سبز از جمله اقداماتی است که در قالب این طرح، در دست اجراست. مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق استان هرمزگان اظهار کرد: مسیر ورودی این بندر براساس طرح مصوب و با توجه به ترافیک ورودی و آمار ورود و خروج خودرو در دست ساماندهی است. این مقام مسئول با اشاره به اعتبار ۸ میلیارد ریالی پروژه ساماندهی ورودی بندر شهید حقانی خاطرنشان کرد: تفکیک مسیر‌های پیاده‌رو، ماشین رو و همچنین مسیر‌های اضطراری جهت تردد خودرو‌های آتش‌نشانی و امدادی در این طرح دیده شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار