حضور زائرانی از ۵۳ کشور دنیا در کاروان‌های راهیان‌ نور
کد خبر: 949091
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003ytv
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
رئیس ستاد مرکزی راهیان‌نور به حضور زائرانی از ۵۳ کشور دنیا در مناطق عملیاتی هشت‌سال دفاع‌مقدس اشاره کرد و گفت: در حرکت عظیم راهیان‌نور ۲۵ هزار راوی، بیش از ۷۰ هزار خادم داوطلب و ۱۵ هزار مبلغ روحانی ما را همراهی می‌کنند.
سرویس ایثار و مقاومت جوان‌آنلاین: سردار بهمن کارگر در همایش ملی روز راهیان‌نور که در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد، به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره راهیان‌نور اشاره و اظهار داشت: انسان باحضور در کاروان‌های راهیان‌نور یاد روز‌های بزرگ جنگ می‌افتد.

وی با اشاره به راهیان نور به عنوان ثروت عظیم و ملی، گفت: هشت سال دفاع مقدس حرکت حیاتی برای ملت بود که باید زنده نگه داشته شود.

رئیس ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر حرکت راهیان‌نور در سال‌های اخیر توسط بسیجیان و سپاه پاسداران، بیان کرد: امروزه ۱۱ قرارگاه در راهیان نور باحضور تمامی دستگاه‌ها به فعالیت در این زمینه می‌پردازند.

وی با اشاره به تصویب سند ملی راهیان نور و اجرای آن در قالب مقررات در سطح کشور، ادامه داد: براساس این سند ۴۰ دستگاه سطح کشور موظف به کمک‌رسانی به حرکت عظیم و ملی راهیان نور هستند.

سردار کارگر در مقایسه جمعیت سال‌های ابتدایی آغاز حرکت راهیان نور با سال‌های اخیر، عنوان کرد: در نخستین سال نزدیک به یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از مناطق مختلف راهیان نور دیدن کردند که این میزان در سال ۹۶ به ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر ارتقا پیدا کرده و پیوسته در حال افزایش است.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور به حضور زائرانی از ۵۳ کشور دنیا در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اشاره و اظهار داشت: در حرکت عظیم و ملی راهیان نور ۲۵ هزار راوی، بیش از ۷۰ هزار خادم داوطلب و ۱۵ هزار مبلغ روحانی ما را همراهی می‌کنند.

وی با اشاره به این‌که ۵۸ یادمان عملیاتی در استان‌ها میزبان حرکت راهیان نور هستند، خاطرنشان کرد: بیش از ۲۵۰۰ نفر در سال گذشته از راهیان نور غرب بازدید کردند که در حال حاضر راهیان نور دریایی در دست اقدام است.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار