ایران برای شکست قدرت‌های جهانی برنامه دارد
کد خبر: 946300
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003yAu
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
جانشین فرمانده کل سپاه:
جانشین فرمانده سپاه گفت: دشمنان ما امروز به زوال رسيده‌اند و آنها هر فكري مي‌كنند عكس آن اتفاق مي‌افتد. فكر مي‌كردند مردم ما در مقابل انقلاب مي‌ايستند اما آنها نشان دادند هرچه خوبي است مربوط به انقلاب است و هرچه كمبود و كاستي است يا مربوط به دشمن است يا مربوط به ضعف عملكرد ما است. امروز دشمنان از مردم نا اميد شدند

سرویس سیاسی جوان ‌آنلاین: امريكا امروز آشفته است و اصلاً سيماي يك قدرت جهاني را ندارد. او قافيه را باخته است و رژيم صهيونيستي هم تقلا مي‌كند با عمليات رواني خود را سر پا نگه دارد. آل سعود نيز در خواب كابوس‌ مي‌بيند و در انتظار مرگ است.
اين مطلب را سردار سرتيپ پاسدار حسين سلامي، جانشين فرمانده كل سپاه روز گذشته در مراسم بزرگداشت شهداي حادثه تروريستي مسير خاش –زاهدان عنوان و تأکید كرد: امروز مركز ثقل قدرت از دنياي استكبار به دنياي اسلام در حال جابه‌جایی است و جهان آبستن يك حادثه بزرگ به سود اسلام است.
به گزارش ايسنا، سردار سلامي خاطرنشان كرد: اين روز‌ها رايحه شهادت حافظان حريم امنيت و نواميس و ملت ايران اسلامي در شهر‌ها و كوچه‌هاي كشور پيچيده است. اين شهادت و اين واقعه بزرگ بعثتي را در قلب‌ها ايجاد كرد، اين واقعه دوباره روح شهادت را در پيكره ملت ما جاري كرد. وي تأکید كرد: جامعه ما به واسطه شهادت به بقاي عزتمندانه رسيده است. شهادت منبع عظيم توليد قدرت ما است و به ما عزت مي‌بخشد و به ما درس مي‌دهد كه بايد براي پيشرفت و پيروزي در راه خدا بايستيم.

شهادت، رمز ‌ تسليم ناپذيري يك ملت
سردار سلامي با بيان اينكه اگر قدرت روح اين شهدا نبود نمي‌توانستيم در مقابل اين امواج دشمني ايستادگي كنيم، اظهار كرد: بنابراين شهادت نشانه قدرت عظيم نهفته در روح و جان ما است.
وي تصريح كرد: ما همواره به شهادت افتخار مي‌كنيم‌ ما بدون شهادت ذليل مي‌شديم. وقتي ملتي مرگ در راه آرمان‌ها را افتخار بداند، شكست نمي‌خورد و شهادت رمز اصلي تسليم‌ناپذيري يك ملت است.
سلامي عنوان كرد: نبايد تصور كنيم با شهادت اين عزيزان اتفاق ناگواري صورت گرفته است. شهادت اين عزيزان نشان داد ما همچنان ايستاده ايم و جوانان ما براي حفاظت از مرزها هزاران كيلومتر هجرت مي‌كنند و اين نشانه زيبايي است كه همچنان نشان مي‌دهد پاسداران اين نسل از همان نسل پاسداران فداكار هستند. اين اتفاق نشان داد لشكر ۱۴ امام حسين(ع) هنوز هم همان لشكر خط شكن لحظه‌هاي سخت نبردهاي سهمگين هستند.
جانشين فرمانده كل سپاه گفت: هم شهدا هم ملت با هم نشان دادند كه روح اسلام حياتي قوي در اين جامعه دارد. در ادامه آن حركت ملت در ۲۲ بهمن ماه كه همه فرضيه‌هاي باطل شياطين را نابود كرد، نشان داد مردم بهتر و عميق‌تر از گذشته با درك و ايماني آگاهانه موقعيت خطير اسلام و انقلاب را بيش از هر زمان ديگري درك مي‌كنند.

عربستان قلب شرارت در منطقه و جهان است
وي ادامه داد: معيار اين حوادث چند تروريست كوچك نيست، بلكه ظهور يك استراتژي و يك تاكتيك خطرناك جهاني است. رزمندگان نيروي زميني سپاه در مقابل مثلث شوم امريكا، رژيم صهيونيستي و عربستان ايستاده‌اند و كار آنها كار ساده‌اي نيست و امروز عربستان قلب شرارت در منطقه و جهان است.
سردار سلامي گفت: امروز مركز ثقل قدرت از دنياي استكبار به دنياي اسلام در حال جابه‌جایی است و جهان آبستن يك حادثه بزرگ به سود اسلام است. وقتي اسلام با پيام‌هاي آزادي بخش خويش به قدرت مي‌رسد، در اين حالت قدرت‌های ديگر مي‌دانند اگر در مقابل اين موج اسلام نايستند بايد از مناطق تحت اشغال خويش عقب بنشينند. امروز اسلام در حال پيشرفت است و تمام پيروزي‌ها و دستاوردهاي ما در مقابل انفعال دنياي استكبار به دست آمده است. آنها ضعیف‌تر شده‌اند و امروز آشفته بازاري در دنياي سياست وجود دارد كه موجب درماندگي آنها براي حل كوچك‌ترين مسائل شده است.
جانشين فرمانده كل سپاه تصريح كرد: دشمنان ما امروز به زوال رسيده‌اند و آنها هر فكري مي‌كنند عكس آن اتفاق مي‌افتد. فكر مي‌كردند مردم ما در مقابل انقلاب مي‌ايستند اما آنها نشان دادند هرچه خوبي است مربوط به انقلاب است و هرچه كمبود و كاستي است يا مربوط به دشمن است يا مربوط به ضعف عملكرد ما است. امروز دشمنان از مردم نا اميد شدند.
براي شكست دادن قدرت‌های جهاني برنامه داريم
وي تأکید كرد: ما ايستاده‌ايم و شهيدان به ما وفاداري آموختند. ما فرزندان جهاد وشهادتيم. ما دشمنان‌مان را مي‌شكنيم و تصميم گرفته‌ايم اين كار را بكنيم و براي آن برنامه داريم. آل سعود بداند ماندني نيست، من مي‌دانم هرشب آن‌ها چه كابوس‌هايي در خواب مي‌بينند. لب‌هايشان خشك شده است. هر روز كه مي‌گذرد شكر مي‌كنند كه يك روز به عمرشان اضافه شد. در انتظار مرگ هستند. بزرگ‌تر از آنها هم همين طور است. امريكا هم امروز آشفته است، اصلاً سيماي يك قدرت جهاني را ندارد. او هم قافيه را باخته است، رژيم صهيونيستي هم تقلا مي‌كند با عمليات رواني خود را سر پا نگه دارد.
جانشين فرمانده كل سپاه يادآور شد: هدف دشمن اين بود كه انقلاب به 40 سالگي نرسد از آن آرزو به اين رسيدند كه به جوانان ما تهاجمي ناجوانمردانه بكنند و اين همه توان دشمن است.
شكست دادن قطعي دشمن كار نهايي ما است و صبح پيروزي ما نزديك است. ما طرح هاي‌مان را پیاده‌سازی كرده ‌قطعاً انتقام شهداي‌مان را مي‌گيريم البته دشمن آنقدر سيلي خورده است كه اين حركات در برابر آن ناچيز است. ما براي شكست دادن قدرت‌های جهاني برنامه داريم و جنگ ما محدود به يك نقطه نمي‌شود تروريست‌ها عددي نيستند. 

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
0
0
احسنت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار